Čtvrtek 23. května 2024
Svátek slaví Vladimír, zítra Jana
Oblačno, déšť 21°C

Temná a záhadná slečna se vrátí! Netflix začal natáčet druhou řadu Wednesday

Autor: Ivan D. Hladík, red - 
8. května 2024
14:48

Zahájení produkce druhé řady seriálu Wednesday oznámila k radosti fanoušků společnost Netflix. Natáčet se tentokrát bude v Irsku, kam zamíří i noví členové obsazení včetně oblíbené ručičky Věci (Thing). Ta už také doručila hercům jejich scénáře.

Neposedná Věc se postará také o nový TikTok účet streamovací platformy – alias ThingTok, na kterém se můžete podívat na zákulisní novinky z jejího pohledu. „Jsme nadšeni, že v letošní sezóně nastoupí do Nevermore Academy celá Addamsova rodina spolu s vysněnou sestavou ikon a nových tváří,“ komentují zahájení produkce tvůrci Al Gough a Miles Millar. Wednesday je nejoblíbenějším anglickým seriálem na Netflixu s 252,10 miliony zhlédnutí první řady. Seriál strávil 20 týdnů v globální Top 10 a dostal se do Top 10 v 93 zemích.

Wednesday Wednesday | Netflix

Jaké jsou tedy novinky v obsazení pro druhou řadu? Ze stálého obsazení se vrací samozřejmě Jenna Ortega, dále Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Isaac Ordonez a Luyanda Unati Lewis-Nyawo. Nově je doplní Steve Buscemi (The Big Lebowski, Boardwalk Empire), Billie Piper (Scoop, I Hate Suzie), Evie Templeton (Return to Silent Hill, Lord of Misrule), Owen Painter (Tiny Beautiful Things, The Handmaid’s Tale) and Noah Taylor (Law & Order: Organized Crime, Park Avenue) a jako hosté Christopher Lloyd (Addams Family, Back to the Future), Thandiwe Newton (Westworld, Crash), Haley Joel Osment (The Kominsky Method, Somebody I Used to Know) a další. Je tedy jasné, že bude nač se těšit!

Připomeňme si, že Wednesday se točí kolem ikonické a záhadné postavy, stejnojmenné slečny Addamsové ze známé Addamsovy rodiny. Seriál si rychle získal převážně pozitivní recenze kritiků i diváků, kteří chválili zejména pozoruhodný výkon Jenny Ortegy v titulní roli. Tady ji poznáváme v době jejích studentských let na Akademii Nevermore. Vypořádává se tu nejen se složitým životem teenagerů, ale také se svými schopnostmi a vražedným řáděním, jemuž se snaží přijít na kloub. Také má možnost rozluštit záhadu, která kdysi zamotala hlavu jejím rodičům.

Podívejte se, jak Netflix zapřáhl Věc, a připomeňte si epický tanec Jenny Ortegy z první řady Wednesday:

Video  Temná a záhadná slečna se vrátí! Netflix začal natáčet druhou řadu Wednesday  - Netflix, idh
Video se připravuje ...

Seriál Wednesday představuje nadpřirozenem prodchnutou záhadu a spiknutí, diváky pak baví kombinací napětí, humoru a svérázného kouzla hlavní hrdinky. Na Akademii Nevermore se Wednesday setkává s přáteli i nepřáteli, díky jedinečné kombinaci nadpřirozených prvků a neodmyslitelné temnoty pověstí Addamsovy rodiny nabízí nový pohled na oblíbenou postavu a činí z ní přesvědčivou hrdinku pro novou generaci. Úspěch seriálu nejenže vdechl nový život nehynoucímu kouzlu kultu, ale také připravil půdu pro další dobrodružství. Co si pro nás tvůrci na Akademii Nevermore připravili tentokrát, se snad brzy dozvíme.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi