Skandál ve škole na Žďársku: Tělocvikář napadl žáka, který nechtěl cvičit!

Autor: čad - 
14. 2. 2017
06:11

Zaútočit na žáka (14) měl minulý týden na základní škole v Křižanově na Žďársku jeho učitel (32). Jak Blesk zjistil, okamžitě po incidentu kantor na vlastní žádost ze školy odešel.

Po školákovi prý učitel na úvod hodiny tělocviku nechtěl nic víc, než aby se zúčastnil pravidelného nástupu před zahájením cvičení. Ten odmítl! „Chlapec byl v prvním pololetí osvobozen z tělocviku, ale pro druhé už žádnou úlevu neměl,“ informovala Blesk ředitelka školy Hana Koudelková. Kantor si proto žáka, kterého ředitelka v rozhovoru s Bleskem označila jako často nezvládnutelného, vzal z tělocvičny do šaten, kde ho údajně měl fyzicky napadnout.

Nejsou svědci

„Otec žáka při návštěvě školy sice potvrdil, že k žádnému zranění jeho syna nedošlo, ale chlapec měl údajně upadnout. Nikdo jiný to bohužel neviděl,“ zdůraznila ředitelka školy. „Učitel po incidentu přiznal, že pochybil a situaci nezvládl. Požádal o odchod ze školy. Já mu vyhověla,“ dodala Hana Koudelková na adresu učitele.

„Toho učitele jsem neznala, byl tu krátce a dojížděl sem,“ říká starostka Křižanova Marie Smejkalová. „Musím se kvůli tomu co nejdříve sejít s ředitelkou školy,“ slibovala starostka.

Doporučujeme
hadaja ( 14. února 2017 16:42 )

Vzhkedem k chování dnešních "dětí" věřím tomu, že by bylo prospěšnější, kdyby mu tata ubalil z druhé strany a poslal ho za učitelem se omluvit.Dnešní volná výchova určitě ponese do budoucnosti ovoce, škoda každè rány, která padne vedle říkal náš učitel na průmyslovce.

paralenka ( 14. února 2017 15:19 )

 Já se mu nedivím. při dnešním tělocviku jsem měla chuť rozbít papulu nejméně deseti neskutečným prevítům! Ještě jsem takové dacany nezažila, napadají se, hnusně si nadávají a jsou opravdu děsní, chudáci ti, co jsou normální. Když uvážím, že jde o děti mladšího školního věku... Se těším, že mi ujedou nervy a budu vyhozena. Taková úleva!!!

zkratik ( 14. února 2017 14:11 )

sichlhamr ( 14. února 2017 13:28 )

Nejsi ty jeho pribuzny Celjuskine? Podle mne je karmin zamrzly politruk.Agent Kominterny.

sichlhamr ( 14. února 2017 13:24 )

Jisteeee a medicinbalem do kebule,50 kliku,lemre liny!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud