Policejní psovod zemřel po nehodě v nemocnici: Jeho pes Gint ho oplakává

Ilustrační snímek
Autor: lm - 
16. 3. 2016
22:10

Týden bojoval o život, ale bohužel prohrál... Policejní psovod Petr, který minulý týden usnul za volantem cestou z výjezdu a měl vážnou dopravní nehodu, podlehl v nemocnici těžkým zraněním.

K nehodě došlo minulý týden ve středu před 6:00 ráno mezi Chotýšany a Domašínem na Benešovsku. Policejní psovod Petr podle Týdeníku policie usnul cestou z výjezdu a se služebním vozem vyjel ze silnice, kde narazil do stromu.

„Utrpěl těžká zranění hlavy,“ uvedla ve středu mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová. Po nezbytném zajištění převezli záchranáři muže do pražské motolské nemocnice. Petr bojoval týden o život, ale bohužel prohrál...

Služební pes Gint vyvázl z vážné dopravní nehody bez zranění. Podle serveru je na tom ale psychicky velmi špatně a svého páníčka neustále hledá.

Doporučujeme
rentierskej ( 17. března 2016 15:05 )

samosebou, neřeším. proč bych také měl? každý máme svůj názor (a já si svůj dokáži i obhájit). vím dobře, proč české policii nedůvěřuji. je to parta DILETANTŮ a často i nevzdělaných BLBŮ.

rentierskej ( 17. března 2016 15:02 )

že ty koukáš právě do zrcadla, hofihofi?

rentierskej ( 17. března 2016 12:15 )

proč? píši, co si myslím (a myslím si, co chci)! jen nazývám věci pravými jmény, protože pokrytectví nesnáším! ano, psa lituji, (za blbost člověka nemůže); policistu NELITUJI, neb k policii se NIKDO NORMÁLNÍ nikdy nedá, a za vlastní blbost si ten polda může sám! (a tvrdím, že: MRTVÝ POLDA = DOBRÝ POLDA)!

prycsvladou ( 17. března 2016 10:19 )

kdyby to byl pes komisař rex ta věřím že by toho hnu-pa vzbudil resp.převzal řízení.holt máme u nás špatně vycvičené psy

prycsvladou ( 17. března 2016 10:17 )

tak to dopadá když se v pracovni dobe chrápe

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud