Doktor Smrt udělal z milionáře feťáka: Dostal 7,5 roku!

Autor: rvs - 
3. 9. 2014
10:15

Z pacienta udělal feťáka, teď vyfasoval 7,5 roku vězení! Soud vynesl rozsudek nad doktorem Pavlem B. (42). Ten ze svého pacienta postupně za opiáty »vytahal« miliony korun.

Soudkyně přirovnala předepisovaný lék Dolsin k heroinu. Doktor dal podnikateli Stanislavu H. (†42) desítky dávek, za plato pěti ampulí si účtoval dvacet až šedesát tisíc korun. „Životní úroveň pana poškozeného šla strmě dolů. V přímé úměře k tomu si do té doby nevýznamný lékař pořídil dům, auto a soukromou ordinaci,“ popsala soudkyně Veronika Čeplová.

Kromě vězení mají být lékaři zabaveny i desítky kusů elektroniky, luxusní BMW a stoprocentní podíl na pražské soukromé klinice. Potrestán byl také desetiletým zákazem výkonu lékařské praxe. „Pokud bychom mohli zákaz vydat na delší dobu, udělali bychom to. Je nutné odstranit takového lékaře z dosahu pacientů,“ vysvětlila soudkyně. Lékař se na místě odvolal.

Doporučujeme
tochadda ( 3. září 2014 13:59 )

Zbytek vymámenejch melounů si uloží na termínovanej vklad. a za 5 let..předčasně puštěnej....bude va vatě ...

zkratik ( 3. září 2014 10:27 )

pleskáči zas perlej.V záhlaví píšou Lékař Pavel B. a níž už že je to Brejla.A korunu tomu dali tou černou páskou přes voči,aby ho nikdo nepoznal

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud