Tvoje tvář má známý hlas je pěvecká reality show založená na formátu španělského pořadu s názvem Your Face Sounds Familiar, v originále Tu cara me suena. Všechny díly jsou online ke zhlédnutí.

První řadu reality show Tvoje tvář má známý hlas vysílala TV Nova od 26. března do 11. června 2016. Moderátorem byl Ondřej Sokol, v porotě usedli Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová. Každý týden se mohli diváci těšit na jednoho speciálního porotce. Sledovanost pořadu se pohybovala kolem 2 milionů diváků.

Tvoje tvář má známý hlas - 2. řada

Tvoje tvář má známý hlas - 3. řada

Tvoje tváč má známý hlas - 4. řada

Vítězkou první řady pěveckého pořadu Tvoje tvář má známý hlas se stala herečka Hana Holišová. TV Nova oznámila, že chystá druhou řadu, kterou odvysílá na podzim roku 2016. V současné době probíhají castingy. V nich už neuspěly například zpěvačky Martina Pártlová a Míša Nosková.

Tvoje tvář má známý hlas - online ke zhlédnutí ZDE

Mezi soutěžícími první řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas byli kromě vítězky Hany Holišové i herečka Ivana Chýlková, komička Iva Pazderková, herečka Anna Fialová, herec Petr Rychlý, herec a moderátor Petr Vondráček či zpěváci Adam Mišík a David Kraus.

Tvoje tvář má známý hlas - video TV Nova

Video
délka: 01:42.74

Mrazivě dokonalá proměna! Hana Holišová se proměnila v zesnulého Michaela Jacksona! TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas - zajímavosti a nejnovější info

Informace o všech řadách show Tvoje tvář má známý hlas najdete ZDE >>>

Televizní pořady na Blesk.cz

Chcete znát detaily z vašich oblíbených televizních pořadů a reality show? Potom jste na správném místě. Přečtěte si, kdy se začaly vysílat, kde najít starší díly, nebo si přečtěte pikantní informace ze zákulisí jejich natáčení.

Vetřelci dávnověku * Utajený šéf * Co na to Češi

Tvoje tvář má známý hlas * Výměna manželek

Malé lásky * Chart Show * Pevnost Boyard

Deník Dity P. * Ano, šéfe! * Prostřeno

Jak se staví sen