Středa 1. května 2024
Dnes je Svátek práce, zítra Zikmund
Polojasno 22°C
Vzdělání
Obor
Pracovní poměr
Provoz

Svijany
FAKTURANT/KA

Obor:
Fakturanti
Počet volných míst:
1
Provoz:
Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah:
Pracovní poměr - plný
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Doba zaměstnání:
od 20. března 2024 do neurčito
Mzdové rozpětí:
od 28 000 Kč/měsíc 32 000 Kč/měsíc
Poznámka:
Náplň práce: - vystavování faktur a jejich kompletace s přílohami (CMR, DL,) - příprava a kontrola podkladů pro účtárnu - komunikace se všemi účastníky fakturačního procesu Co od Vás požadujeme: - minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou - orientace v účetnictví a daňové legislativě - základní znalost AJ / NJ výhodou - dobrá práce na PC zejména MC Office, znalost programu DUEL a Doprava 4 K - výhodou - samostatnost, pečlivost, flexibilitu, ochotu dále se vzdělávat Co Vám nabízíme: - stabilní zaměstnání - odpovídající platové ohodnocení - odměny, osobní ohodnocení - moderní pracovní prostředí s přátelský kolektiv - příspěvek na stravování Hlásit se emailem nebo telefonicky v době od 8:00 do 15:00 hod.
Místo výkonu práce
NADOKO s.r.o.-003 Svijany, 120, 46346 Svijany
Kontakt:
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
Svijany
Dnes
20 °
Zítra
20 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Svijany (obec)

Počet obyvatel s trvalým nebo dlouhodobým pobytem
303
Plocha území
270  ha
Další statistiky

ÚŘADY

Obec Svijany Svijany, Liberecký kraj, 46346
Další úřady
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy