Sobota 27. dubna 2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav
Polojasno 18°C
Provoz

Nové Strašecí
Všeobecná zdravotní sestra S2

Obor:
Všeobecné sestry bez specializace
Provoz:
Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Doba zaměstnání:
od 1. dubna 2024 do neurčito
Náplň práce: zdravotní péče o klienty Domova se zvláštním režimem (cílová skupina lidí trpící demencí) a administrativa s tím spojená. Možnost také zkráceného úvazku. Požadujeme: zdravotní vzdělání bez nutnosti dohledu, znalost práce na PC, pozitivní přístup k práci s lidmi (seniory), odpovědnost, empatii, pracovitost, týmovost, výpis z rejstříku trestů. Praxe v obdobném zařízení výhodou. Nabízíme: platovou třídu 10, 11, příspěvek na penzijní pojištění, pravidelné odměny 2x do roka, dotované obědy, 5 týdnů dovolené, 2 dny Sick Days. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 734750821 nebo e-mailem dsnovestraseci@seznam.cz
Místo výkonu práce
ALMA MATER, o.p.s., Dukelská 1142, 27101 Nové Strašecí
Dnes
19 °
Zítra
21 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Nové Strašecí (obec)

5 357
Plocha území
1 332  ha

Kroulíková Monika - notářka Vítězslava Hálka 193, Nové Strašecí, Středočeský kraj, 27101
Město Nové Strašecí Komenského náměstí 201, Nové Strašecí, Středočeský kraj, 27101