Sobota 27. dubna 2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav
Polojasno 18°C
Provoz

Frýdek-Místek
PRACOVNÍK/PRACOVNICE VE VÝROBNÍ DÍLNĚ REKLAMY

Obor:
Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Provoz:
Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Nižší střední odborné
Doba zaměstnání:
od 1. dubna 2024 do 1. října 2024
z:26/3/2024 Náplň práce: - Vláknový a CO laser - individualizace drobných dárkových předmětů - Obsluha UV tiskárny - Obsluha tiskových strojů a aplikace výtisků na dárkové předměty (termosublimace) - Příprava a realizace 3D nálepek - Příprava a aplikace nažehlovaček - Příprava a aplikace polepů - Příprava a výroba buttonů - Montáž nástěnných hodin - Obsluha tamponového tisku - Jiné drobné montáže, manipulace s materiálem - Plnění příkazů nadřízeného v rámci výrobních potřeb výroby zaměstnavatele (určuje vedoucí výroby zaměstnavatele). Požadujeme: - úplné střední vzdělání s maturitou nebo výučním listem (SOU) - manuální zručnost - zodpovědný přístup, smysl pro pořádek, kvalitu a detail - zkušenosti na obdobné pozici výhodou - zkušenosti s obsluhou laserového zařízení výhodou. Nabízíme: - práci v čistém, moderním prostředí - zaměstnanecké benefity - zaškolení. Kontakt emailem.
Místo výkonu práce
BD SERVIS spol. s r. o. - pracoviště, , Frýdek-Místek
Dnes
16 °
Zítra
21 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Frýdek-Místek (obec)

56 945
Plocha území
5 156  ha

Fajová Magda - notářka Ostravská 1555, Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, 73801
Šebestová Jana - notářka Hlavní třída 15, Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, 73801
Statutární město Frýdek-Místek Radniční 1148, Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, 73801
Kocinec Jaroslav, Mgr., LL.M. - soudní exekutor Farní 19, Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, 73801
Okresní správa sociálního zabezpečení Frýdek-Místek Palackého 115, Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, 73801