Pátek 26. dubna 2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav
Polojasno 14°C
Provoz

České Budějovice
PROJEKTANT/KA strojní

Obor:
Strojírenští technici projektanti, konstruktéři
Provoz:
Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Doba zaměstnání:
od 5. dubna 2024 do neurčito
Náplň práce: - spolupráce na tvorbě projektů v oblasti čištění odpadních vod, úpravy pitných vod, čerpacích stanic, dmycháren, potrubních tras, armatur, - zpracování poptávek zařízení, - zhotovení výkresové dokumentace a technických zpráv, - práce v týmu vedeném hlavním inženýrem projektu, koordinace s ostatními profesemi. Požadujeme: - absolvent SŠ, VOŠ, VŠ strojírenského zaměření, - znalost práce na PC, AutoCAD, MS Office, - schopnost týmové práce, technické myšlení, zájem o obor, - spolehlivost, samostatnost, - praxe vítána. Nabízíme: - práci na hlavní pracovní poměr, možné i na DPP (brigáda), - flexibilní pracovní dobu, - pracoviště v centru Českých Budějovic, - příspěvek na stravování, - 5 týdnů dovolené, - odborná školení, - telefon i k soukromým účelům, - odpovídající platové ohodnocení v závislostech na zkušenosti a výkonu, - pololetní a roční odměny dle výkonu, - možnost profesního růstu, dlouhodobá perspektiva.
Místo výkonu práce
EKOEKO s.r.o., F. A. Gerstnera 2151/6, České Budějovice
Dnes
14 °
Zítra
18 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - České Budějovice (obec)

93 285
Plocha území
5 560  ha

Melichar Zdeněk - notář Krajinská 223/39, České Budějovice, Jihočeský kraj, 37001
Okresní správa sociálního zabezpečení České Budějovice Ant. Barcala 1461, České Budějovice, Jihočeský kraj, 37005
Bronec Milan, JUDr. - soudní exekutor Šumavská, České Budějovice, Jihočeský kraj, 37001
Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích Okružní 517/10, České Budějovice, Jihočeský kraj, 37001
Krajský soud v Českých Budějovicích Zátkovo nábř. 10/2, České Budějovice, Jihočeský kraj, 37001