+++ První hvězdy přicestovaly do Varů už ve čtvrtek. Platilo to i hlavní tvář letošního ročníku - herečku Julianne Mooreovou. České celebrity pak začaly přijíždět ve velkém během pátečního poledne.

+++ Od pěti hodin byl červený koberec, jehož hvězdou se stala právě Julianne Mooreová. Ta totiž všechny překvapila, když po vystoupení z auta se dlouhé minuty věnovala fanouškům.

+++ V sedm hodin začalo v kinosále hotelu Thermal slavnostní zahájení a americká herecka převzala od ředitele festivalu Jiřího Bartoška Křšťálový glóbus. Vysloužila si divoký aplaus od svých českých hereckých kolegů.

Zahájení filmového festivalu v Karlových Varech
Filtr:
Vše Důležité Foto Video Sociální sítě
Refresh
Datum:
 
21:50
28. 6. 2019

Vážení čtenáři, pro dnešek je to z Filmového festivalu v Karlových Varech vše. V dalších dnech se budete moci těšit například na módní policii z ulice, kdy bude naše guru Františka Čížková hodnotit outfity lázeňských návštěvníků. V neděli na vás čeká živý přenos z Unicredit party. Dočkáte se ovšem také dalších online přenosů, mnoha článků z červeného koberce i zajímavostí z kuloárů. Fotky, videa a hlavně drby ze zákulisí najdete i na našem instagramu.

Přejeme vám dobrou noc a zítra opět na shledanou!

 
21:27
28. 6. 2019

Julianne Mooreová po příjezdu na zahájení festivalu místo na červený koberec nejprve zamířila mezi fanoušky a dlouhé desítky minut se s nimi fotila a dávala jim autogramy. Získala si tak celé Karlovy Vary!

 
20:59
28. 6. 2019

Selfíčko těsně před začátkem slavnostního zahájení si udělala i rozdováděná Hana Vágnerová spolu s Ester Geislerovou a její dcerou Miou Rosou.

 
20:30
28. 6. 2019

Místopředsedkyně vlády a ministryně financí Alena Schillerová se vlídného přijetí na červeném koberci nedočkala - přihlížející diváci ji i s manželem nekompromisně vypískali. I tak ale ochotně párkrát zapózovala fotografům.

VIDEO
 
20:11
28. 6. 2019

Na červeném koberci to možná tolik nevyznělo, protože scénář příjezdů byl neúprosný a hvězdy spěchaly do útrob Thermalu, kde na ně hned čekala lahvinka drahého šampaňského. Když bylo klidněji, půvabné krásky zapózovaly ještě jednou našim fotografům a mnohé ve vysokých rozparcích odhalily své dlouhé nohy. Rozparky? Bez rozpaků!

 
19:58
28. 6. 2019

Jitka Schneiderová se bavila pořizováním selfíček. Jako každému jinému smrtelníkovi jí to taky zabralo několik pokusů, při kterých byla zachycena fotografy. A výsledek? 

 
28. 6. 2019

Tohle v televizi neuvidíte. Karlovarský festival je místo s největší koncentrací hvězd - filmových tvůrců, herců, kolegů ze stříbrného plátna. Podívejte se, jak se vítali v publiku a kdo vedle koho seděl a jak se kdo bavil před slavnostním zahájením? 

 
19:30
28. 6. 2019

Tímto slavnostní zahájení festivalu končí. Nyní následuje projekce filmu Po svatbě v hlavní roli právě s Julianne Mooreovou, který natočil její manžel Bart Freundlich a který vypráví životní příběh režisérky Susanne Bierové. 

 
19:22
28. 6. 2019

"Velmi, velmi vám děkuju. Je to pro mě velká a velmi milá čest, že zde v Karlových Varech mohu být. A že tu mohu být s mým milovaným manželem Batem Freundlichem, který je můj parner jak v životě, tak v umění, a s naší milovanou dcerou Liv. Uvědomila jsem si, jak je důležité dětem připomínat, aby následovaly své sny. Protože to byly moje sny a můj zájem, díky nimž jsem svůj život spojila s filmem. Ale díky tomu jsem ho spojila se svým manželem, kterého velmi miluji," zakončila svůj dojemný a osobní proslov herečka. 

VIDEO
 
19:20
28. 6. 2019

Vrcholem slavnostního zahájení festivalu je ocenění hlavní hvězdy festivalu Julianne Mooreové, která z rukou prezidenta festivalu Jiřího Bartošky převzala Křištálový glóbus. Hollywoodská hvězda ohromila hosty a celý sál naplnila obrovskou pokorou. 

 
19:01
28. 6. 2019

Začíná představování členů jednotlivých porot. Eben v žertu vyzval Bartošku, že se zatím může jít rozkouřit.. 

 
18:52
28. 6. 2019

Je uvedena slavnostní znělka s Jiřinou Bohdalovou, která loni dostala Křišťálový globus za celoživotní dílo a přínos českému filmu. V minulosti se herečka nechala slyšet, že jí téma znělky ukradl Miloš Forman, který ve své znělce kříšťálovou soškou drtil své ranní léky. Chtěla prý podobné téma, nakonec je znělka na motivy Křemílka a Vochomůrky. 

 

Podívejte se, co řekla Jiřina Bohdalová těsně před zahájení reportérovi Blesku. 

VIDEO
 
18:47
28. 6. 2019

"Jedli bychom chlebíčky," pokračuje ve svém úvodu a zahraničním hostům vysvětluje, co je to chlebíček. "Je to jídlo, které se nedá jíst důstojně," rozesmívá sál. Leda by si člověk prý vykloubil čelist. "Všichni pobryndaní by si byli rovni," uzavírá gastro okénko Eben. 

 
18:45
28. 6. 2019

Žertuje svým vlastním humorem, jak by asi vypadal festival, kdyby nebyla revoluce. "Všichni by bydleli v hotelu Moskva, jak se dřív jmenoval hotel Pupp, a já můžu jen doufat, že se nedožiji toho, že bude Moskva jmenovat znovu," baví Eben diváky v sále.

 
18:44
28. 6. 2019

Hosté usedli do sálu a prezident festivalu Jiří Bartoška zahájil letošní 54. ročník. Hned na úvod divákům v kinosále představili novou znělku, která je jako stínohra. Moderátor Marek Eben znělku uvedl slovy, že už tu máme 30 let svobodu, ale že má pocit, že se to moc neslaví.

 
18:30
28. 6. 2019

A jen pár vteřin před zahajovacím ceremoniálem dorazila také modelka Nikol Švantnerová. Ta se ověsila šperky za miliony. "Prsten je asi za milion a půl a náušnice také, takže celkem mám teď na sobě tři miliony. Jsem taková milionová holka, ale radši to pak na pokoji zase sundám. Šaty mi na míru ušili sourozenci Ponerovi a chudáci je došívali ještě dneska," přiznala modelka, která přijela na pět dní a bez partnera.

VIDEO
 
18:25
28. 6. 2019

Téměř jako poslední dorazila na červený koberec Jitka Čvančarová s manželem Petrem Čadkem. "Zdrželi jsme se na baru," přiznali potutelně. Herečka ke zklamání přítomných mužů tentokrát nezvolila žádný výstřih, ale jen volné červené šaty. "Jsme tu jen na pár dní, pak už pospícháme za dětmi. Malý je ještě moc malý na to, aby byl bez nás delší dobu. Je to vlastně poprvé, co jsme si takhle společně vyjeli od jeho narození," přiznala Blesk.cz Čvančarová.

VIDEO
 
18:20
28. 6. 2019

Zatímco se Julianne Mooreová stále fotí u oficiální stěny letošního ročníku karlovarského festivalu, ostatní hosté už zaujímají sedadla ve Velkém sále, kde za malý okamžik proběhne zahájení, následně předávání cen a později bude promítnut film Po svatbě. 

 
18:04
28. 6. 2019

Šmuclerová zároveň pozvala všechny diváky a hosty na premiéru filmu Moje Svoboda z tvorby časopisu Reflex k 30. výročí sametové revoluce, která proběhne 3. července od 19 hodin v Kongresovém sále hotelu Thermal.

VIDEO
 
18:03
28. 6. 2019

Libuše Šmuclerová oblékla pro dnešní večer šaty od návrhářky Tatiany Kovaříkové a její dcera Justina-Anna šaty značky Lazy Eye. Obě tu plánují navštívit pár filmů, včetně toho hlavního Po svatbě s Julianne Mooreovou. "Léto mě čeká pracovní, ale nějaké volno se tam vždy najde," řekla Blesk.cz generální ředitelka vydavatelství Czech News Center. 

 
18:02
28. 6. 2019

Na červeném koberci se také předvedl herec Marek Taclík s přítelkyní Pavlou, se kterou má své první dítě.

 
18:00
28. 6. 2019

Vůz právě přiváží hlavní hvězdu večera a celého festivalu Julianne Mooreovou s manželem. Americká herečka zvolila pro horký letní večer žluté šaty na špagetových ramínkách. Vlasy si nechala jen velmi něžně zvlnit. Po svém příjezdu na několik minut s širokým úsměvem pózovala fotografům, mávala fanouškům a pak už se s manželem vydali do hotelu Thermal.

 
17:58
28. 6. 2019

Široké úsměvy na koberci rozdávají právě teď sestry Aňa a Ester Geislerovy. "Šaty dělala Monika Drápalová, měla jsem takovou určitou představu, filmoárová strohost s velkou hlavou. Zdržím se do neděle. Jsem tu se sestrou. A tu růži živou jsem štípla na hotelu," přiznala Aňa Geislerová, kterou maskéři líčily zhruba 40 minut.

 
17:56
28. 6. 2019

Hned po něm vystoupila z vozu Jenovéfa Boková s přítelem a vítězem reality show Robinsonův ostrov Martinem Složilem. 

 
17:53
28. 6. 2019

Fanouškům se právě představil a pozdravil se s nimi americký herec Billy Crudup, kterého doprovází syn.

 
17:53
28. 6. 2019

V krásných róbách se představily také herečky Hana Vagnerová v černé a Lenka Krobotová v červených šatech.

 
17:45
28. 6. 2019

Nádherné šaty předvedla také manželka miliardáře Karla Komárka Štěpánka Komárková s mluvčím holdingu KKCG Danem Plovajkem. "Šaty mám z návrhářské dílny Poner, se kterými nějaký čas spolupracuji. Jsou mé vlastní, stejně jako šperky. Zdržím se zde pět dní a doufám, že si tu i trochu spolu s přáteli odpočinu a zhlédnu nějaké filmy," řekla Blesk.cz Komárková.

 
17:42
28. 6. 2019

Herečka Jana Plodková opět přijela do Varů bez manžela, který touto dobou vyjíždí na vlastní cestu. Na festivalu se zdrží pár dní na začátku a pár dní na konci. Jak nám prozradila, na sobě má poprvé šaty od návrhářkyTatiany Kovaříkové.

 

 
17:35
28. 6. 2019

Již tradičně se manželka Jiřího Bartošky Andrea Bartošková oblékla róbu od návrhářky Daniely Flejšarové a jako vždy jí to velmi sluší.

 
17:30
28. 6. 2019

Antonie Formanová se na festivalu zdrží do neděle. "Jsem tu s kamarády, abych si užila festival. Pracovně tu nejsem. Šaty mám od mladé návrhářky Andy Mandy. A opravdu doufám, že bych chtěla stihnout hodně filmů. V létě mě čeká volno, ale musím se věnovat i nějakým pracovním povinnostem," řekla Blesk.cz vnučka filmového režiséra Miloše Formana.

VIDEO
 
17:26
28. 6. 2019

Celebritami se to na červeném koberci už hemží, dorazila také už herečka Jitka Schneiderová v krásných a odvážných šatech s hlubokým výstřihem. "Šaty jsou od Elizabetha Frenchi, šperky Bvlgari. "Jsem nesmírně šťastná, že mě festival přijal jako charitativní článek a můžu tak pomoci dětem, které by neměly zůstávat v ústavech, ale měly by jít do pěstounských rodin," řekla Blesk.cz Jitka. Ta se zdrží na festivalu po celou dobu, jen si tu a tam odskočí odehrát divadlo do Prahy.

Herečka Jitka Schneiderová na červeném koberci v Karlových Varech. Herečka Jitka Schneiderová na červeném koberci v Karlových Varech. Herečka Jitka Schneiderová na červeném koberci v Karlových Varech. Herečka Jitka Schneiderová na červeném koberci v Karlových Varech.
VIDEO
 
17:24
28. 6. 2019

Loni získal cenu Křišťálový glóbus, letos se Jaromír Hanzlík přijel s manželkou Lenkou Kozlovou jen podívat. "Ani se mě neptejte, jak zvládám ty vedra ve smokingu. A na smoking vůbec. Loni jsem si ho kvůli tomuto festivalu pořídil a letos ho mám podruhé na sobě a musím říct, že se za ten rok v té skříni nějak srazil," žertoval před kamerou Blesk.cz herec. Jeho manželka vynesla rudé šaty.

 
17:21
28. 6. 2019

Jako další se na červeném koberci představil herec Miroslav Donutil a jeho manželka Zuzana Donutilová. Ta pro dnešní večer zvolila zelené šaty bez ramínek. Ten prý manželce do výběru oblečení nikdy nemluví. "Zdržíme se zde tři dny a určitě zvládnu několik filmů," prozradil nám herec.

 
17:20
28. 6. 2019

K hotelu Thermal už také postupně přijíždějí zahraniční hosté z filmového odvětví.  Mezi nimi se ale také předvedla česká topmodelka žijící v Americe Hana Soukupová.

 
17:13
28. 6. 2019

Dalším hostem letošního festivalu je herečka Markéta Častvaj Plánková s manželem Danielem Častvajem.

 
17:08
28. 6. 2019

Prezidenta festivalu Jiřího Bartošku s manželkou nakonec předběhla bývalá první dáma České republiky Livia Klausová. Ta přijela na červený koberec jako první. "Doprovází mě dvě z mých sedmi vnoučat. Jsou to Robert a Barbora. Zdržím se zde dva dny s jedněmi vnoučaty a dva dny s dalšími," prozradila Blesk.cz Livia. Ta přijela hlavně proto, aby zhlédla co nejvíce filmů.

 
17:00
28. 6. 2019

Podle místních informací se už k hotelu Thermal řítí kolona černých luxusních vozů, které vezou hvězdné hosty. Jejich příjezd tak mohou fanoušci očekávat každou minutu.

 
16:59
28. 6. 2019

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary ještě oficiálně nezačal, ten totiž vždy zahajuje Jiří Bartoška ve Velkém sále v hotelu Thermal, už teď je ale jasné, kdy se bude konat další 55. ročník. Ten proběhne v datech od 3. 7. do 11. 7. 2020.

 
16:49
28. 6. 2019

Na karlovarském filmovém festivalu se každoročně podílí několik lidí, kteří neponechají nic náhodě. Byla by škoda, aby se společně nezvěčnili. V první řadě nesmí chybět Jiří Bartoška či moderátor slavnostního zahajovacího večera, kde se předávají ceny, Marek Eben. Pochopitelně nechybí ani umělecká poradkyně festivalu Eva Zaoralová a ředitel filmového festivalu Kryštof Mucha.

 
16:47
28. 6. 2019

Jak už moderátor oznámil, úplně první host, který se čekajícímu davu fanoušků představí, bude Jiří Bartoška s manželkou Andreou. Ten se s filmovými nadšenci pozdraví a bude se nadále věnovat festivalovým povinostem. Po něm by už měly dorazit hlavní hvězdy letošního ročníku Julianne Mooreová s manželem a režisérem Bartem Freundlichem a hercem Billym Crudupem.

 
16:27
28. 6. 2019

Hned jak hvězdy usednou do Velkého sálu hotelu Thermal, venku začne zábava i pro fanoušky. K poslechu bude koncert Českého národního symfonického orchestru, který zahraje na velkém pódiu.

 
16:23
28. 6. 2019

Fanoušci tedy zatím stále čekají na své oblíbence, a aby v tom vedru nepadly do mdlob, záchranáři mezi ně rozdávají vodu. Zdá se, že Bartoška myslel na všechno.

 
16:20
28. 6. 2019

Moderátor zahajovacího ceremoniálu před hotelem Thermal právě přivítal diváky na 54. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary 2019. Podle něj se hosté představí na červeném koberci až za několik minut.

 
16:11
28. 6. 2019

Hvězdy zatím nikde, ale na červeném koberci se právě shromáždila skupina cyklistů v přilbách a ve slunečních brýlích. Ti se zde nechali společně vyfotit a už se opět rozjíždějí do všech stran.

 
16:10
28. 6. 2019

Před hotelem Thermal už je pro příjezdy hostů vše připraveno, stejně jako davy čekajících fanoušků. Ti se v neskutečném vedru mačkají za zábranami a doufají, že alespoň na okamžik spatří svou oblíbenou hereckou hvězdu. Ať už českou, či zahraniční. Ti šťastnější se mnohdy dočkají i podpisu a společné fotografie s hollywoodskými herci.

 
15:57
28. 6. 2019

Zatím o největší poprask posledních ročníků se postarala vnadná Jitka Čvančarová v roce 2017. Na zahajovací večer zvolila fialové šaty s proklatě hlubokým výstřihem. Obří ňadra se jí tak dmula na hrudi tak moc, že z toho nejen pánům, ale i ženám přecházel zrak. Překvapí něčím podobným Jitka i letos? Podle všeho má do Varů namířeno... Tak se necháme překvapit.

 
15:53
28. 6. 2019

Za malý okamžik se první nedočkavci slavnostního ceremoniálu, který již tradičně uvede prezident festivalu Jiří Bartoška,  začnou sjíždět k hotelu Thermal. Tam se především dámy blýsknou na červeném koberci v honosných, někdy rajcovních a jindy zase odvážných večerních šatech.

 
15:37
28. 6. 2019

Legendární blonďatý klučina, který si v roce 2009 přišel hrát s kamením v pořadu Ano, šéfe a rozsekal tím šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, také zamířil do Varů. A tam rozhodně nelení. Pasoval se do funkce lovce celebrit a hned první den se mu podařilo ulovit pořádný kousek. Přímo hvězdný - má fotku s Julianne Mooreovou, jejím mužem Bartem Freundlichem a hercem Billym Crudupem!

 
15:27
28. 6. 2019

Aby těm, kteří se na letošní festival z jakéhokoliv důvodu nedostali, nic neuniklo, vše za ně bude sledovat a přinášet nejžhavější zprávy a novinky tým reportérů Blesk.cz. Ten už je právě na místě a zanedlouho pro vás bude sledovat veškeré dění na slavnostní zahajovacím večeru.

 
15:14
28. 6. 2019

Zatímco ještě před pár hodinami se to slavnými tvářemi v ulicích Karlových Varů jen hemžilo, nyní se jich většina stáhla do svých hotelových pokojů, kde se pomalu připravují na zahajovací ceremoniál. Ten začne zhruba od 16. hodiny, kdy se budou hosté postupně sjíždět na červený koberec k hotelu Thermal.

 
15:05
28. 6. 2019

Na extrémní vedro v Česku si postěžovala také Julianne Mooreová. A to ještě neví, že o víkendu se mají opět vrátit tropické teploty.

 
14:52
28. 6. 2019

Jiří Bartoška má hned první den filmového maratonu ve Varech pořádně na pilno. Přebíhá od hotelu Pupp, kde vítá vzácné hosty na jiné, neméně důležité akce. Už má za sebou i přestřižení pásky v Mall.cz Parku, kde ho zastihli reportéři Blesku.

"Pro mě je zničující to počasí. Ale není nic příjemnějšího, než hezké počasí, než kdyby mělo pršet," postěžoval si Blesk.cz Bartoška na vysoké teploty. Nicméně náladu mu to nekazí, protože se těší z vlídnosti a vřelosti Julianne Mooreové. Té dokonce poradil, kam se má jít ve Varech projít, a prozradil, na čem si už stihla pochutnat. "Dala si kynuté knedlíky s meruňkami a moc jí chutnaly," usmíval se herec.

 
14:45
28. 6. 2019

Jiřina s úsměvem na rtech padla do otevřené náruče Jiřího Bartošky, který na ni už před hotelem čekal. A oba už se těší, až divákům za pár hodin představí novou znělku k filmovému festivalu, ve které se objeví právě Bohdalová.

 
14:43
28. 6. 2019

Cenu prezidenta festivalu Křišťálový globus už má Jiřina Bohdalová v kapse, když ji v roce 2016 s velkým potěšením převzala. Letos ji už žádné podobné ocenění sice nečeká, i tak do Karlových Varů herečka přijela s perfektní náladou. Jen co vystoupila z auta, před hotelem Pupp juchala jako malá rozverná holka. Na příjezd se dokonce barevně sladila se svým doprovodem a přítelem Lubomírem Fockem.

 
14:22
28. 6. 2019

Mezinárodní filmovou slávu, jakou karlovarský festival bezpochyby je, každoročně navštíví i generální ředitelka vydavatelství Czech News Center Libuše Šmuclerová. Tu i letos doprovodila její dcera Justina-Anna. Dámy po cestě z Prahy vyskočily hbitě z vozu a ze všeho nejdřív se šly ubytovat též do hotelu Pupp.

 
14:19
28. 6. 2019

O karlovarskou kolonádu se však nezajímá jen Julianne Mooreová, ale také její americký kolega Billy Crudup. I on vyrazil na poznávací procházku po městě s úsměvem na rtech. Společně s Julií dnes večer uvedou v kinosále hotelu Thermal celovečerní film Po svatbě, kde Mooreová hraje hlavní roli.

 
14:12
28. 6. 2019

Hollywoodská herečka Julianne Mooreová si je vědoma, že do zahájení slavnostního večera jí zbývá ještě dostatek času, a tak ho využila krátkou prohlídkou lázeňského města. Vyšla si na procházku až za slavný hotel Pupp, kde je ubytovaná. Pochopitelně si nevyšla sama, ale doprovázel ji manžel a režisér Bart Freundlich a lidé z jejího týmu.

V černých šatech a maskovaná pod slunečními brýlemi a v klobouku obdivovala luxusní vily místních obyvatel a další krásy Karlových Varů.

 
13:57
28. 6. 2019

Přestože dnes ve Varech nepanují tropy, na sluníčku horko je. A velké! Své o tém ví třeba festivalová ochranka. A na paměti by to měli mít i fanoušci, kteří se chtějí vydat k červenému koberci...

 
13:54
28. 6. 2019

Ve Varech je krásně, tak proč trčet na hotelu? To si nejspíš řekli jak Miroslav Donutil s manželkou Zuzanou, tak Jaromír Hanzlík s partnerkou Lenkou. A co víc? Náhoda tomu chtěla, aby se oba páry potkaly. A vypadalo to na velmi příjemné shledání plné úsměvů a vtípků.

 
13:42
28. 6. 2019

Jako ředitel filmového festivalu máte i řadu milých povinností. Zatímco se festivaloví hosté sjížděli ke grandhotelu Pupp, Jiří Bartoška už byl na slavnostním otevření Mall.cz Parku. Přestřihl pásku, přiťuknul si a... Nebyl by to on, kdyby si hned nezapálil.

 
13:23
28. 6. 2019

Zatímco v roli doktora Martina chodil Miroslav Donutil v obleku snad i do vany, na příjezd do Varů zvolil mnohem pohodlnější oblečení - v horkém dni dorazil prostě v šortkách. Poté, co vyskočil z festivalového "taxíku", si hned zapálil cigárko a klidně sledoval cvrkot kolem.

 
13:18
28. 6. 2019

Jedním z klenotů letošních Varů bude i topmodelka Hana Soukupová. Kráska, která se v reklamě na minerální vodu promenádovala oděna jen do vody samotné, do lázeňského města přijela krátce po poledni.

 
13:04
28. 6. 2019

Přijede do Varů modelka Daniela Peštová s partnerem Pavolem Haberou? Půvabná blondýnka umístila kolem poledne na instagram všeříkající foto. Také tento pár tedy ozdobí 54. ročník filmového festivalu.

 
13:00
28. 6. 2019

Blesku se podařilo zjistit, na čem si včera v hotelu Embassy pochutnávala hlavní hvězda festivalu Julianne Mooreová. Představte si, že si dala asi 5 jídel! Ne že by všechna snědla, ale chtěla je alespoň ochutnat. Dala si mimo jiné lilkové lasagne a ryby na různé způsoby. Pila jen vodu, protože na alkohol bylo podle jejích slov příliš velké horko. Julianne není vegetariánka a podle našich informací neměla při večeři žádné speciální požadavky. K personálu se chovala velmi mile a příjemně.

 
12:49
28. 6. 2019

V lázeňském městě už je i herečka Jitka Schneiderová (46). Blesk ji zastihl ve chvíli, kdy se vydala zkrášlit do Elle Beauty Lounge. Večer na červeném koberci bude podle všeho opět zářit! 

 
12:38
28. 6. 2019

Ta snad nestárne! Jana Plodková před Grandhotel Pupp doslova přitančila a rozdávala úsměvy (a podpisy) na všechny strany). Jedna z nejpůvabnějších českých hereček okouzlila úplně všechny.

 
12:36
28. 6. 2019

Jako velká voda se do Varů přihrnul herec Martin Dejdar. Během chvilky ho bylo všude plno a doslova opanoval prostor před Grandhotelem Pupp. A skvěle se bavil. Rozdával podpisy a neodmítl žádnou žádost o společné foto.

 
12:24
28. 6. 2019

Ester Geislerová dorazila do Varů zhruba hodinu po své sestře Anně. Bývalá zrzka, dnes blondýna, ale vypadala, že řeší hned po příjezdu nějaký problém a moc šťastně nevypadala.

 
12:18
28. 6. 2019

Po vlastní ose, konkrétně v červené octavii, dorazil před polednem do Varů Jaromír Hanzlík. Nejdřív trochu pozápasil s příliš malým parkovacím místem, pak ale už s úsměvem od ucha k uchu zamířil k hotelu Pupp, kde jej odlivili lovci podpisů i selfíček.

 
11:33
28. 6. 2019

Mezi první dorazila v pátek do Grandhotelu Pupp herečka Anna Geislerová. A to už hodinu před polednem. Před vstupem rozdala několik autogramů fanouškům, kteří tam čekali už od rána.

 
11:26
28. 6. 2019

Syn Jiřího Bartoška Janek je velmi pohledný muž, své soukromí si ale poměrně pečlivě hlídá. Podle fotek Blesku je nicméně zřejmé, že má s tatínkem společnou vášeň - cigarety. A k tomu plzeňské...

 
11:19
28. 6. 2019

Tohle je první pes letošních Varů! Hádáte správně, jde o chlupáče ředitele festivalu Jiřího Bartošky. Mladík, který ho venčí, je pak hercův syn Janek.

 
11:13
28. 6. 2019

Ve Varech nejsou k vidění jen skvělé filmy, ale také nádherné a leckdy velmi odvážné róby celebrit. Doslova legendární se stal velebujný dekolt Jitka Čvančarové. Některé hvězdy ale zašly ještě dál. Velkou galerii nejodvážnějších outfitů českých hvězd na festivalu najdete ZDE!

 
10:49
28. 6. 2019

Těm nejlepším to nejlepší! Jakkoliv vypadal "příletový outfit" Julianne Mooreové vcelku obyčejně, opak je pravdou. Overal vybírala její dvorní stylistka, která s herečkou přiletěla do Varů, nenápadná kabelka je pak kousek za jářku 60 tisíc korun. Podrobnosti nejen o luxusní kabelce najdete ZDE!

 
10:33
28. 6. 2019

Festival v Karlových Varech to nejsou jen dobré filmy a nádherně oblečené hvězdy, ale také pořádné trapasy, které nezřídka souvisejí s bujarým nočním životem a všudypřítomným alkoholem. ZDE najdete největší trapasy za poslední léta!

 
10:20
28. 6. 2019

Julianne Mooreová s Jiřím Bartoškou a dalšími hodnostáři festivalu vyrazila procházkou na tradiční večeři před půl osmou a před restaurací rozdala i několik podpisů. Mecheche probíhalo tradičně v restauraci hotelu Embassy, proslaveného především výbornou zvěřinou a čerstvými rybami. Společnost zhruba třiceti hostů měla pronajatý celý salonek v prvním patře. Podrobnosti a rozsáhlou fotogalerii najdete ZDE!

 
10:13
28. 6. 2019

Dovedete si představit karlovarský festival bez Marka Ebena? Asi jen těžko. Moderátor přijel do Varů také s předstihem už ve čtvrtek. A všechny pobavil tím, že do hotelu spěchal vybaven lahví vína. V jednu chvíli to vypadalo, že mu ji snad chce hotelový portýr vzít, ale on ji s usměvem ubránil.

 
10:10
28. 6. 2019

Ředitel festivalu Jiří Bartoška se celý čtvrtek pohyboval v lázeňském městě a ladil společně se svým týmem poslední detaily před slavnostním zahájením. Potkat jste ho mohli třeba před hotelem Pupp, ve velmi ležérním oblečení a s igelitkou v ruce.

 
10:08
28. 6. 2019

Už ve čtvrtek po polední přiletěla do Karlových Varů jedna z největších hvězd festivalu - herečka Julianne Mooreová. Přicestovala soukromým tryskáčem miliardáře Komárka z Londýna. A nepřiletela sama! Její skupina čítá dohromady 9 lidí. Herečka dnes večer dostane od ředitele festivalu Jiřího Bartošky Křišťálový glóbus za mimořádný přínos pro světovou kinematografii. Podrobnosti o jejím příletu naleznete ZDE!

 
10:03
28. 6. 2019

Dobrý den, dámy a pánové. Vítáme vás u ONLINE přenosu z prvního dne 54. ročníku mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Celý den vás budeme provázet aktuálním dění v lázeňském městě. Zhruba v 16 hodin vám pak nabídneme přímý přínos, mimo jiné ze slavnostního červeného koberce.

Fotogalerie
424 fotografií