Neděle 24. září 2023
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Oblačno 18°C

Středočeská záchranka pomohla s transportem uprchlíků z Ukrajiny: Illya poslal krásné poděkování

Autor: jel - 
6. dubna 2023
17:04

Uběhl už více než rok ode dne, kdy Rusko zahájilo invazi na Ukrajinu, a v zemi teď zuří válka, která zničila obrovské množství životů. Mnoho lidí bylo donuceno uprchnout ze svých domovů, aby si zachránili holý život. S transportem uprchlíků pomohla i středočeská záchranka a záchranář Illya jim teď poslal krásné poděkování.

Vedení Záchranné služby Středočeského kraje pomáhalo zařizovat evakuaci uprchlíků z Ukrajiny a docent Škulc pak poskytl možnost ubytování v hotelu ILF. Dlouholetý člen ZZS Illya Bramskiy poslal všem krásné poděkování za to, že pomohli s převozem jeho krajanů. 

„Rád bych touto cestou vyjádřil obrovský vděk za nabídku, která přišla od vedení ZZS SČK,“ napsal záchranář v úvod zprávy. „Jednalo se o transport a následné ubytování mých krajanů z válkou zasažené Ukrajiny. Této příležitosti si nesmírně vážím a jsem velice rád za to, s jakými lidmi mám možnost spolupracovat,“ doplnil.

Krásný děkovný vzkaz zveřejnila středočeská záchranka na svých stránkách a připojila k němu fotografie ze zmíněného převozu ukrajinských uprchlíků.

Video  Evakuace civilistů  - Reuters/Anadolu Agency
Video se připravuje ...

Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud