Neděle 16. června 2024
Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf
Oblačno 22°C

Kráska odvážně pózovala na zničeném ruském tanku: Putinovi přívrženci jí vyhrožují smrtí!

Autor: rc - 
4. července 2022
20:58

Brazilka s božským tělem Liziane Gutierrezová po invazi ruských vojsk na Ukrajinu přijela do země, aby pomohla. Její fotografie, jak pózuje na zničeném ruském tanku, obletěla sociální sítě. Ovšem nyní se kráska svěřila, že musela uprchnout ze země! Dostávala totiž výhružky smrtí od Putinových přívrženců a poslední dopis, který obdržela, jí nahnal strach.

Liziane Gutierrezová přijela na Ukrajinu v březnu. Těžce zkoušené zemi chtěla nabídnout pomoc. Kráska, která pochází z Brazílie, je světově populární influencerkou, která má na instagramu přes milion sledujících. Slavnou se stala její fotografie, na níž pózuje spoře oděná na ruském tanku. Pro britský deník Daily Star uvedla, že fotografie vznikla čirou náhodou. S jiným humanitárním pracovníkem prý zrovna jela do Buči a narazili na zničený tank. Napadlo ji, že udělá fotografii.

Gutierrezová nadále zůstávala na Ukrajině, a dokonce si tam našla známost. Přes kamaráda se dala dohromady s jistým boxerem. Ačkoliv schůzky podle jejích slov byly diskrétní a vždy se snažili sejít na místech, kde je mohlo vidět co nejméně lidí, po jedné ze schůzek v Kyjevě jí přišel dopis, který ji vyděsil k smrti. „Kvůli tomu, kým je, měl s sebou vždy partu bodyguardů. Potom odjel jedním autem a já druhým,“ uvedla modelka.

Ten večer si všimla, že na ulici před budovou postávají dva muži, ovšem druhý den nastala noční můra. Obdržela dopis. Stálo v něm, že jí to na večeři hrozně slušelo, pisatel tam zmiňoval jméno jejího nápadníka a věděl, kde přesně večeřeli. Varoval ji, že ví, kde bydlí její rodina, a nařídil jí, aby vypadla. Už dřív prý dostávala výhružky smrtí od přívrženců Putina, ale tentokrát ji vyděsilo, že autor věděl podrobnosti o jejím životě. „Problém s tím dopisem je, že věděli, v čem jsem byla oblečená, kde jsem byla a s kým jsem byla. Začala jsem panikařit a šílet, protože v tom dopise byly podrobnosti,“ zděsila se modelka. Nějaké dny zůstala zavřená v hotelu a následně uprchla do Rivne a  rozhodla se odjet z Ukrajiny.

21:00
Dnes

Děkujeme za pozornost, kterou našemu online přenosu věnujete. Vše, co se týká ruské agrese na Ukrajině, budeme sledovat zase od pondělního rána.

20:55
Dnes

Tady jsou ještě snímky z mírového summitu ve Švýcarsku. 

20:31
Dnes

V Chakovské oblasti se bojuje i o město Vovčansk, které Ukrajina osvobodila v září 2022, ale Rusové ho v rámci ofenzívy znovu obsadili. Videa na sociálních sítích ukazují, že se Rusové v tamní továrně hromadně vzdávají ukrajinským silám. Podle neoficiálních informací bylo v areálu až 400 okupantů.

 

 

Zobrazit celý online

Video  Nejhorší výbuchy války: Jak to vypadalo v Charkově 1. 3.  - Videohub
Video se připravuje ...

Video se připravuje ...
Další videa