Sobota 20. srpna 2022
Svátek slaví Bernard, zítra Johana
Oblačno, bouřka 28°C

Kráska odvážně pózovala na zničeném ruském tanku: Putinovi přívrženci jí vyhrožují smrtí!

Autor: rc - 
4. července 2022
20:58

Brazilka s božským tělem Liziane Gutierrezová po invazi ruských vojsk na Ukrajinu přijela do země, aby pomohla. Její fotografie, jak pózuje na zničeném ruském tanku, obletěla sociální sítě. Ovšem nyní se kráska svěřila, že musela uprchnout ze země! Dostávala totiž výhružky smrtí od Putinových přívrženců a poslední dopis, který obdržela, jí nahnal strach.

Liziane Gutierrezová přijela na Ukrajinu v březnu. Těžce zkoušené zemi chtěla nabídnout pomoc. Kráska, která pochází z Brazílie, je světově populární influencerkou, která má na instagramu přes milion sledujících. Slavnou se stala její fotografie, na níž pózuje spoře oděná na ruském tanku. Pro britský deník Daily Star uvedla, že fotografie vznikla čirou náhodou. S jiným humanitárním pracovníkem prý zrovna jela do Buči a narazili na zničený tank. Napadlo ji, že udělá fotografii.

Gutierrezová nadále zůstávala na Ukrajině, a dokonce si tam našla známost. Přes kamaráda se dala dohromady s jistým boxerem. Ačkoliv schůzky podle jejích slov byly diskrétní a vždy se snažili sejít na místech, kde je mohlo vidět co nejméně lidí, po jedné ze schůzek v Kyjevě jí přišel dopis, který ji vyděsil k smrti. „Kvůli tomu, kým je, měl s sebou vždy partu bodyguardů. Potom odjel jedním autem a já druhým,“ uvedla modelka.

Ten večer si všimla, že na ulici před budovou postávají dva muži, ovšem druhý den nastala noční můra. Obdržela dopis. Stálo v něm, že jí to na večeři hrozně slušelo, pisatel tam zmiňoval jméno jejího nápadníka a věděl, kde přesně večeřeli. Varoval ji, že ví, kde bydlí její rodina, a nařídil jí, aby vypadla. Už dřív prý dostávala výhružky smrtí od přívrženců Putina, ale tentokrát ji vyděsilo, že autor věděl podrobnosti o jejím životě. „Problém s tím dopisem je, že věděli, v čem jsem byla oblečená, kde jsem byla a s kým jsem byla. Začala jsem panikařit a šílet, protože v tom dopise byly podrobnosti,“ zděsila se modelka. Nějaké dny zůstala zavřená v hotelu a následně uprchla do Rivne a  rozhodla se odjet z Ukrajiny.

23:02
19. 8. 2022

Vážení čtenáři, přejeme pro dnešek dobrou noc, další zprávy přineseme opět ráno.

22:51
19. 8. 2022

Navzdory ostřelování bylo na Ukrajině již sklizeno více než 23 milionů tun obilí. Jen v červenci shořelo na Ukrajině více než 70 000 hektarů obilí kvůli ruskému ostřelování.

22:50
19. 8. 2022

Lidé z Pokrovska v Doněcké oblasti se loučí u evakuačních vlaků do Lvova a Dněpru. Muži musí zůstat, odcházejí většinou jen ženy.

Zobrazit celý online

Video  Nejhorší výbuchy války: Jak to vypadalo v Charkově 1. 3.  - Videohub
Video se připravuje ...

Video se připravuje ...
Další videa