Sobota 20. srpna 2022
Svátek slaví Bernard, zítra Johana
Oblačno, bouřka 28°C

Manželé nabídli azyl uprchlici Sofiji (22): Otec od rodiny se do ní zakoukal a opustil manželku!

Autor: rc - 
3. července 2022
20:09

Pohledná Sofija Karkadymová (22) prchla z ukrajinského Lvova do Británie před válkou. V nové zemi se jí rozhodl pomoci mladý manželský pár s dvěma dětmi. Trvalo však jen pár dní, než se otec od rodiny Tony Garnett (29) do blonďaté uprchlice zakoukal a rozhodl se rodinu kvůli ní opustit!

Manželství Tonyho a Lorny Garnettových vypadalo idylicky. Manželé spokojeně žili v britském městě Bradford, kde vychovávali dvě děti. V květnu se rozhodli do své rodiny vzít uprchlici z ukrajinského Lvova Sofiji Karkadymovou, které nabídli dočasné bydlení, než se dokáže postavit na vlastní nohy v nové zemi. Tony a Sofija spolu trávili poměrně hodně času.

Každý večer společně seděli dlouho do noci a dívali se na televizi. Devětadvacetiletý muž se nakonec do Sofije zakoukal, stejně jako ona do něj, a rozhodl se svou manželku opustit. O jejich románku se prý manželka dozvěděla poté, co je sousedka společně viděla, jak si intimně povídají. Lorna se rozhodla Sofiji vykopnout z domu a její manžel řekl, že jde s ní. „Jestli půjde ona, jdu taky,“ řekl podle informací britského deníku Metro Tony a dodal, že Sofija byla láska na první pohled.

Ačkoliv Lorna tvrdí, že to Ukrajinka plánovala, Sofija trvá na tom, že to není pravda. Podle Lorny se vyzývavě oblékala, chodila namalovaná a snažila se ho všemožně svádět. „Nikdy jsem na nic takového ani nepomyslela. Měla jsem tu rodinu ráda. Hodně času jsem trávila s Lornou a snažila se jí pomáhat,“ řekla uprchlice s tím, že si za to máma dvou dětí může sama, protože byla hrozně žárlivá a podezřívavá. Dvojice je podle jejích slov spolu šťastná.

Aby zabránila Sofija klepům, které pobouřily i její rodiče, na instagramu řekla, jak vše bylo. „Konečně jsem se rozhodla napsat příspěvek o světově známých událostech. První věc, kterou chci říct, je, že jsem neodloudila nikoho od rodiny. Bylo to jeho vědomé rozhodnutí, rozhodnutí devětadvacetiletého muže, který má právo milovat, má právo být šťastný a má právo si vybrat, s kým chce být,“ napsala. „Anthony a já se máme dobře. Takže těm, kteří mě od začátku podporují a vědí, že za vším, co dělám, je něco opravdového a úžasného, děkuji,“ dodala Sofja.

23:02
19. 8. 2022

Vážení čtenáři, přejeme pro dnešek dobrou noc, další zprávy přineseme opět ráno.

22:51
19. 8. 2022

Navzdory ostřelování bylo na Ukrajině již sklizeno více než 23 milionů tun obilí. Jen v červenci shořelo na Ukrajině více než 70 000 hektarů obilí kvůli ruskému ostřelování.

22:50
19. 8. 2022

Lidé z Pokrovska v Doněcké oblasti se loučí u evakuačních vlaků do Lvova a Dněpru. Muži musí zůstat, odcházejí většinou jen ženy.

Zobrazit celý online

Video  Putinův ministr Šojgu navštívil ruské jednotky na Ukrajině  - Reuters
Video se připravuje ...

Video se připravuje ...
Další videa