Biatlonový zázrak na olympiádě: Krčmář vystřílel stříbro!

Autor: ČTK - 
11. února 2018
13:25

Biatlonista Michal Krčmář získal stříbro ve sprintu na olympiádě v Koreji. Na vítězného Němce Peiffera ztratil 4,4 sekundy. Češi tak mají po sobotním úspěchu Veroniky Vítkové druhou medaili.

Sedmadvacetiletý Krčmář prožil nejpovedenější závod v kariéře. Jeho maximem ve Světovém poháru bylo loňské třetí místo ze stíhačky v Ruhpoldingu. Díky bezchybné střelbě a rychlému závěrečnému kolu získal svoji první medaili z velké akce.

Do pondělní stíhačky z českých reprezentantů postoupil již jen 29. Ondřej Moravec. Michal Šlesingr i Adam Václavík skončili se čtyřmi chybami v poli poražených. Selhali také oba největší favorité. Martin Fourcade i Johannes Thingnes Bö si závod "odstřelili" třemi chybami hned při položce vleže a k medailím měli daleko.

Vše o ZOH v Pchjongčchangu 2018 najdete zde >>>

Program hokejového turnaje na ZOH 2018 najdete zde >>>

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

flora ( 11. února 2018 16:46 )

Velká gratulace !! Super výkon. Pašák. A neuvěřitelně skromný kluk. Na isportu je s ním rozhovor.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud