Češi na korejských ZOH v akci? Máme pro vás kompletní program!

Česká olympijská výprava během slavnostního zahájení pod vedením vlajkonošky, snowboarďačky Evy Samkové  (Autor: Reuters)
Autor: ps - 
10. února 2018
14:40

Kompletní program českých sportovců na olympijských hrách v Koreji! Svátek pod pěti kruhy odstartoval v pátek 9. února slavnostním zahájením a během 17 dnů do bojů o medaile zasáhne 2952 sportovců z 94 zemí světa. Tak se pojďte podívat, kdy uvidíme v akci naše naděje!

Sobota 10. února

02:00-06:30
snowboarding muži slopestyleHORÁK (Eurosport 1)
08:15-09:15
běh na lyžích ženy skiatlon 2x7,5 kmNOVÁKOVÁ, BEROUŠKOVÁ, GROHOVÁ, HAVLÍČKOVÁ, HYNČICOVÁ (ČT Sport, Eurosport 1)
11:10-14:45
saně muži 1. a 2. jízdaHYMAN (Eurosport 1)
12:00-13:55
rychlobruslení ženy 3000 mSÁBLÍKOVÁ, ZDRÁHALOVÁ (ČT Sport, Eurosport 1)
12:15-13:35
biatlon ženy sprint 7,5 kmDAVIDOVÁ, JISLOVÁ, PUSKARČÍKOVÁ, VÍTKOVÁ, ZVAŘIČOVÁ (ČT Sport, Eurosport 1)
13:35-15:20
skoky na lyžích muži střední můstekKOUDELKA, POLÁŠEK (ČT Sport, Eurosport 1)

Neděle 11. února

02:00-03:40
snowboarding muži slopestyleHORÁK? (ČT Sport, Eurosport 1)
03:00-05:10
alpské lyžování muži sjezdBERNDT, FOREJTEK, ZABYSTŘAN, KOTZMANN, HUDEC (ČT Sport, Eurosport 1)
05:30-07:30
snowboarding ženy slopestylePANČOCHOVÁ
07:15-09:05
běh na lyžích muži skiatlon 2x15 kmJAKŠ, KNOP, NOVÁK, RYPL, RAZÝM (ČT Sport, Eurosport 1)
10:50-14:45
saně muži 3. a 4. jízdaHYMAN (ČT Sport, Eurosport 1)
12:15-13:40
biatlon muži sprint 10 kmKRČMÁŘ, MORAVEC, ŠLESINGR, VÁCLAVÍK, SOUKUP (ČT Sport, Eurosport 1)

Pondělí 12. února

02:00-03:40
snowboarding ženy slopestylePANČOCHOVÁ? (Eurosport 1)
02:15-04:15
alpské lyžování ženy obří slalom, 1. koloLEDECKÁ, DUBOVSKÁ, PAULÁTHOVÁ (ČT Sport, Eurosport 1)
05:45-07:25
alpské lyžování ženy obří slalom, 2. koloLEDECKÁ, DUBOVSKÁ, PAULÁTHOVÁ (ČT Sport, Eurosport 1)
11:10-12:00
biatlon ženy stíhací závod 10 kmDAVIDOVÁ, JISLOVÁ, PUSKARČÍKOVÁ, VÍTKOVÁ, ZVAŘIČOVÁ (ČT Sport, Eurosport 1)
11:50-14:45
saně ženy 1. a 2. jízdaNOSKOVÁ (Eurosport 1)
13:00-13:50
biatlon muži stíhací závod 12,5 kmKRČMÁŘ, MORAVEC, ŠLESINGR, VÁCLAVÍK, SOUKUP (ČT Sport, Eurosport 1)
13:30-15:15
rychlobruslení ženy 1500 mZDRÁHALOVÁ, SÁBLÍKOVÁ? (ČT Sport, Eurosport 1)

Úterý 13. února

03:30-05:00
alpské lyžování muži superkombinace, sjezdBERNDT, FOREJTEK, ZABYSTŘAN (ČT Sport, Eurosport 1)
07:00-08:10
alpské lyžování muži superkombinace, slalomBERNDT, FOREJTEK, ZABYSTŘAN (ČT Sport, Eurosport 1)
09:30-10:45
běh na lyžích muži a ženy sprint klasickyJAKŠ, KNOP, NOVÁK, RYPL, RAZÝM, NOVÁKOVÁ, BEROUŠKOVÁ, GROHOVÁ, HAVLÍČKOVÁ, HYNČICOVÁ (ČT Sport, Eurosport 1)
11:30-14:45
saně ženy 3. a 4. jízdaNOSKOVÁ (Eurosport 1)
12:00-13:50
běh na lyžích muži a ženy sprint klasickyJAKŠ?, KNOP?, NOVÁK?, RYPL?, RAZÝM?, NOVÁKOVÁ?, BEROUŠKOVÁ?, GROHOVÁ?, HAVLÍČKOVÁ?, HYNČICOVÁ? (ČT Sport, Eurosport 1)

Středa 14. února

02:00-05:25
krasobruslení sportovní dvojice, krátký programDUŠKOVÁ, BIDAŘ (ČT Sport, Eurosport 1)
02:15-03:30
alpské lyžování ženy slalom, 1. koloDUBOVSKÁ, CAPOVÁ, PAULÁTHOVÁ (ČT Sport, Eurosport 1)
05:45-06:55
alpské lyžování ženy slalom, 2. kolo DUBOVSKÁ, CAPOVÁ, PAULÁTHOVÁ (ČT Sport, Eurosport 1)
07:00-07:50
severská kombinace skoky, střední můstekDVOŘÁK, PORTYK, PAŽOUT, DANĚK (ČT Sport, Eurosport 1)
09:45-10:30
severská kombinace běh, 10 km DVOŘÁK, PORTYK, PAŽOUT, DANĚK (ČT Sport, Eurosport 1)
11:00-12:45
rychlobruslení ženy 1000 mERBANOVÁ, ZDRÁHALOVÁ (ČT Sport, Eurosport 1)
12:05-14:00
biatlon ženy vytrvalostní závod 15 kmDAVIDOVÁ, JISLOVÁ, PUSKARČÍKOVÁ, VÍTKOVÁ, ZVAŘIČOVÁ (ČT Sport, Eurosport 1)
12:20-14:45
saně dvojice, 1. a 2. jízdaA. BROŽ, L. BROŽ + KVÍČALA, KUDERA

Čtvrtek 15. února

02:30-05:45
krasobruslení sportovní dvojice, volné jízdyDUŠKOVÁ, BIDAŘ (ČT Sport, Eurosport 1)
03:00-04:30
snowboarding muži snowboardcrossKUBIČÍK
03:00-05:10
alpské lyžování muži super-GBERNDT, FOREJTEK, ZABYSTŘAN, KOTZMANN, HUDEC (ČT Sport, Eurosport 1)
05:30-06:50
snowboarding muži snowboardcrossKUBIČÍK? (ČT Sport, Eurosport 1)
07:30-09:10
běh na lyžích ženy 10 km volněNOVÁKOVÁ, BEROUŠKOVÁ, GROHOVÁ, HAVLÍČKOVÁ, HYNČICOVÁ (ČT Sport, Eurosport 1)
12:00-14:00
biatlon muži vytrvalostní závod 20 kmKRČMÁŘ, MORAVEC, ŠLESINGR, VÁCLAVÍK, SOUKUP (ČT Sport, Eurosport 1)
13:10-15:30
hokej muži ČESKO-Jižní Korea, sk. A (ČT Sport, Eurosport 1)
13:30-14:45
saně štafetaNOSKOVÁ, HYMAN, A. BROŽ, L. BROŽ (Eurosport 1)

Pátek 16. února

02:00-03:00
snowboarding ženy snowboardcrossSAMKOVÁ, HOPJÁKOVÁ, LOUTHANOVÁ (ČT Sport)
02:00-06:30
krasobruslení muži krátký programBŘEZINA (ČT Sport)
04:15-05:00
snowboarding ženy snowboardcrossSAMKOVÁ?, HOPJÁKOVÁ?, LOUTHANOVÁ? (ČT Sport, Eurosport 1)
07:00-8:45
běh na lyžích muži 15 km volněJAKŠ, KNOP, NOVÁK, RYPL, RAZÝM (ČT Sport, Eurosport 1)
12:00-13:35
rychlobruslení ženy 5000 mSÁBLÍKOVÁ (ČT Sport, Eurosport 1)
13:30-14:35
skoky na lyžích muži velký můstek, kvalifikaceKOUDELKA, ŠTURSA, KOŽÍŠEK, POLÁŠEK, HLAVA (Eurosport 1)

Sobota 17. února

02:00-06:25
krasobruslení muži volné jízdyBŘEZINA (Eurosport 1)
03:00-05:10
alpské lyžování ženy super-GLEDECKÁ, PAULÁTHOVÁ (ČT Sport, Eurosport 1)
04:10-06:30
hokej muži ČESKO-Kanada, sk. A (ČT Sport, Eurosport 2)
10:30-11:40
běh na lyžích ženy štafeta 4x5 kmČESKO (ČT Sport, Eurosport 1)
11:00-13:55
short track ženy 1500 mSEJPALOVÁ a muži 1000 m (Eurosport 1)
12:15-13:10
biatlon ženy hromadný start 12,5 kmDAVIDOVÁ, JISLOVÁ, PUSKARČÍKOVÁ, VÍTKOVÁ, ZVAŘIČOVÁ (ČT Sport, Eurosport 1)
13:30-14:45
skoky na lyžích muži velký můstekKOUDELKA?, ŠTURSA?, KOŽÍŠEK?, POLÁŠEK?, HLAVA? (ČT Sport, Eurosport 1)

Neděle 18. února

02:15-04:15
alpské lyžování muži obří slalom, 1. koloBERNDT, FOREJTEK, ZABYSTŘAN, KOTZMANN (ČT Sport, Eurosport 1)
05:45-07:25
alpské lyžování muži obří slalom, 2. koloBERNDT, FOREJTEK, ZABYSTŘAN, KOTZMANN (ČT Sport)
07:15-09:05
běh na lyžích muži štafeta 4x10 kmJAKŠ, KNOP, NOVÁK, RYPL, RAZÝM (ČT Sport, Eurosport 1)
08:40-11:00
hokej muži ČESKO-Švýcarsko, sk. A (ČT Sport, Eurosport 2)
12:00-14:00
rychlobruslení muži týmová stíhačka, ženy 500 mERBANOVÁ (ČT Sport, Eurosport 1)
12:05-14:45
boby muži dvojbob, 1. a 2. jízdaDVOŘÁK, NOSEK + VRBA, SUCHÝ (Eurosport 1)
12:15-13:15
biatlon muži hromadný start 15 kmKRČMÁŘ, MORAVEC, ŠLESINGR, VÁCLAVÍK, SOUKUP (ČT Sport, Eurosport 1)

Pondělí 19. února

01:30-04:30
snowboarding ženy Big AirPANČOCHOVÁ (Eurosport 1)
02:00-05:45
krasobruslení taneční páry, krátké tanceMANSOUROVÁ, ČEŠKA (ČT Sport, Eurosport 1)
12:15-14:45
boby muži dvojbob, 3. a 4. jízdaDVOŘÁK, NOSEK + VRBA, SUCHÝ (Eurosport 1)
13:30-15:20
skoky na lyžích muži týmyKOUDELKA, ŠTURSA, KOŽÍŠEK, POLÁŠEK, HLAVA (ČT Sport, Eurosport 1)

Úterý 20. února

02:00-05:35
krasobruslení taneční páry, volné tanceMANSOUROVÁ, ČEŠKA (ČT Sport, Eurosport 1)
04:10-06:30
hokej muži osmifinále (Eurosport 2)
08:40-11:00
hokej muži osmifinále (ČT Sport, Eurosport 2)
11:00-11:50
severská kombinace skoky, velký můstekDVOŘÁK, PORTYK, PAŽOUT, DANĚK (ČT Sport, Eurosport 1)
12:15-13:45
biatlon smíšená štafetaVÍTKOVÁ, PUSKARČÍKOVÁ, MORAVEC, KRČMÁŘ? (ČT Sport, Eurosport 1)
13:10-15:30
hokej muži osmifinále (Eurosport 1, Eurosport 2)
13:45-14:30
severská kombinace běh 10 kmDVOŘÁK, PORTYK, PAŽOUT, DANĚK (ČT Sport, Eurosport 1)

Středa 21. února

01:30-04:45
snowboarding muži Big AirHORÁK (Eurosport 1)
03:00-05:10
alpské lyžování ženy sjezdLEDECKÁ, PAULÁTHOVÁ (ČT Sport, Eurosport 1)
04:10-06:30
hokej muži čtvrtfinále (Eurosport 2)
08:40-11:00
hokej muži čtvrtfinále (ČT Sport, Eurosport 1)
11:00-12:15
běh na lyžích týmové sprinty volněNOVÁKOVÁ, BEROUŠKOVÁ, GROHOVÁ, HAVLÍČKOVÁ, HYNČICOVÁ, JAKŠ, NOVÁK, KNOP, RYPL, RAZÝM? (ČT Sport, Eurosport 1)
13:10-15:30
hokej muži čtvrtfinále (ČT Sport, Eurosport 1)
13:10-15:30
hokej muži čtvrtfinále (Eurosport 2)

Čtvrtek 22. února

02:15-03:30
alpské lyžování muži slalom 1. koloBERNDT, FOREJTEK, ZABYSTŘAN, KOTZMANN (ČT Sport, Eurosport 1)
04:00-05:30
snowboarding muži a ženy paralelní obří slalomLEDECKÁ (ČT Sport, Eurosport 1)
05:45-07:25
alpské lyžování muži slalom 2. kolo BERNDT, FOREJTEK, ZABYSTŘAN, KOTZMANN (ČT Sport, Eurosport 1)
08:30-09:20
severská kombinace týmy skoky, velký můstekDVOŘÁK, PORTYK, PAŽOUT, DANĚK (ČT Sport, Eurosport 1)
11:20-12:05
severská kombinace týmy běh 4x5 km – DVOŘÁK, PORTYK, PAŽOUT, DANĚK (ČT Sport, Eurosport 1)
12:15-13:45
biatlon ženy štafeta 4x6 kmDAVIDOVÁ, JISLOVÁ, PUSKARČÍKOVÁ, VÍTKOVÁ, ZVAŘIČOVÁ? (ČT Sport, Eurosport 1)

Pátek 23. února

01:30-03:00
snowboarding ženy Big AirPANČOCHOVÁ (ČT Sport, Eurosport 1)
03:00-04:30
alpské lyžování ženy superkombinace, sjezdPAULÁTHOVÁ (ČT Sport, Eurosport 1)
03:30-04:15
akrobatické lyžování ženy skikrosKUČEROVÁ
05:15-06:40
akrobatické lyžování ženy skikrosKUČEROVÁ? (ČT Sport, Eurosport 1)
06:30-07:40
alpské lyžování ženy superkombinace, slalomPAULÁTHOVÁ (ČT Sport, Eurosport 1)
08:40-11:00
hokej muži semifinále (ČT Sport, Eurosport 2)
12:15-13:45
biatlon muži štafeta 4x7,5 km KRČMÁŘ, MORAVEC, ŠLESINGR, VÁCLAVÍK, SOUKUP? (ČT Sport, Eurosport 1)
13:10-15:30
hokej muži semifinále (ČT Sport, Eurosport 2)

Sobota 24. února

01:30-04:00
boby muži čtyřbob, 1. a 2. jízdaVRBA, DVOŘÁK, EGYDY, HAVLÍN, KOPŘIVA, NOSEK, SUCHÝ, ŠINDELÁŘ, náhr. STOKLÁSKA (Eurosport 1)
02:00-03:30
snowboarding muži Big AirHORÁK? (ČT Sport, Eurosport 1)
03:00-05:00
akrobatické lyžování týmová soutěžČESKO? (Eurosport 1)
04:00-05:35
snowboarding muži a ženy paralelní obří slalomLEDECKÁ (ČT Sport)
06:00-09:00
běh na lyžích muži 50 km klasickyJAKŠ, KNOP, NOVÁK, RYPL, RAZÝM (ČT Sport, Eurosport 1)
12:00-15:00
rychlobruslení muži a ženy hromadný startZDRÁHALOVÁ (ČT Sport, Eurosport 1)
13:10-15:30
hokej muži o bronz (ČT Sport, Eurosport 2)

Neděle 25. února

01:30-04:00
boby muži čtyřbob, 3. a 4. jízdaVRBA, DVOŘÁK, EGYDY, HAVLÍN, KOPŘIVA, NOSEK, SUCHÝ, ŠINDELÁŘ, náhr. STOKLÁSKA (ČT Sport, Eurosport 1)
05:10-07:30
hokej muži finále (ČT Sport, Eurosport 1)
07:15-09:15
běh na lyžích ženy 30 km klasickyNOVÁKOVÁ, BEROUŠKOVÁ, GROHOVÁ, HAVLÍČKOVÁ, HYNČICOVÁ (ČT Sport, Eurosport 1)
12:00-14:00
závěrečný ceremoniál (ČT Sport, Eurosport 1)

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud