Číňan předpověděl zkázu letadla: Letadlo zničí »Černá ruka«

Autor: ČTK - 
31. prosince 2014
06:16

Předpověděl bloger zkázu letu QZ8501? Tajemný Číňan na svém webu uvedl v příspěvku z 15. prosince, že letadlo společnosti AirAsia si vybrala za cíl teroristická skupina "Černá ruka", která údajně stojí i za zkázou letadel společnosti Malaysia Airlines.

Za katastrofou letu QZ8501 stojí tajná organizace »Černá ruka«. Alespoň to tvrdí čínský bloger, který o tom, že údajná skupina má zálusk na letoun společnosti AirAsia, psal na internetu 13 dní před jeho zmizením!

Podle něj má tato tajná organizace na svědomí i zkázu letu MH370, který se ztratil na cestě z Kuala Lumpur do Pekingu a letu MH17, který byl sestřelen nad Ukrajinou při cestě z Amsterodamu do Kuala Lumpur.

Zatímco někteří diskutující věří, že bloger je nejspíš čínský zpravodajec, nebo hacker, který informaci získal přímo od "Černé ruky", podle odborníků je inkriminovaný příspěvek falešný. Bloger prý jen zpětně upravil datum jeho vložení, aby působil jako »věštba«.

Příčina pádu letadla zůstává neznámá

Trosky letounu společnosti Indonesia AirAsia, který zmizel v neděli krátce po odletu z indonéské Surabaje do Singapuru, byly nalezeny v moři nedaleko indonéského ostrova Borneo. Kontrolní věž v Jakartě s letadlem ztratila kontakt 43 minut po startu. Pilot se prý naposledy přihlásil 38 minut po startu. Letěl ve výšce 9,8 kilometru a žádal o povolení vystoupit do výšky 11,6 kilometru. Podle letového dispečinku AirNav Indonesia pilot žádost nezdůvodnil, údajně to podle některých informací bylo kvůli bouři. Letová kontrola stroji povolila vystoupat jen zhruba do výšky 10,4 kilometru, neboť na původně žádané letové hladině byl jiný stroj aerolinek AirAsia.

Na palubě letadla bylo 137 dospělých cestujících, 18 dětí, dva piloti a pět dalších členů posádky. Většina z nich jsou občané Indonésie.

tosca28 ( 31. prosince 2014 13:57 )

Proč někteří pitomci nezapnou mozek a přestanou s konspiračními teoriemi. V této oblasti je momentálně velice špatné počasí a tak se tato neštěstí můžou stát. Co je divného na tom, že letadlo této společnosti sjelo z ranveje na filipínskem letišti, protože tam bylo velice nepříznivé počasi, to samé s dalším letadlem, letadlem, které mělo technické problémy, což u nízkonákladové společnosti, lze celkem očekávat. Že jim spadlo letadlo, je asi už jasné proč spadlo, že bylo sestřeleno jejich letadlo na Ukrajinou, neni vina společnosti, ale buďto jsou na vine Ukrajinci a nebo Rusové a to zmizelé první letadlo ještě dlouho po odmlčení, bylo několik hodin ve vzduchu, takže mohlo spadnout kdekoliv.

jarypadlo ( 31. prosince 2014 10:38 )

Černá ruka-není to diškriminácia?

turan ( 31. prosince 2014 09:53 )

A to ťa nenapadlo že toto je iná spoločnosť-Airazia?  

hadenda ( 31. prosince 2014 09:19 )

A to nikoho z vás nenapadlo, že ty "náhody" jsou tak časté a jen u Malajsijské společnosti ? Jestli je to bílá nebo černá ruka je jedno, určitě v tom má někdo prsty. Někdo má docela určitě zálusk tuto společnost potopit.

cityjail ( 31. prosince 2014 07:37 )

Haha tak to je už fakt moc! Že by žádná celebrita nedělala průsery,nechodila kolem baráku s nahejma kozama nebo se neožírala na večírku? Nemáte o čem psát tak krmíte národ takovýma p.í.č.o.v.i.n.a.m.a??? Černá ruka....bože můj kde to žijem

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud