Opilecká hádka: Kvůli chlastu ubil kladivem kamaráda!

Autor: jp - 
8. dubna 2013
14:46

Na každou svini se vaří voda! Tohle úsloví si dal Petr H. (37) na facebook jako svůj oblíbený citát, ale sám se jím neřídil. Několikrát byl stíhaný za ublížení na zdraví, a nyní skončil před soudem za vraždu kamaráda Ladislava V. (57). Muže v jeho domku v České Skalici na Náchodsku v opilosti ubil kladivem.

Velkou roli sehrál v tragédii alkohol. podle znalců v Petrovi H. probouzí agresivitu. S Ladislavem V., u kterého nezaměstnaný muž v době události bydlel ještě s  bezdomovcem Miroslavem S. (42), pili v osudný den venku víno v pet lahvích.

Když se večer vrátili domů, Petr H. v hádce Ladislava V. bil na jeho posteli pěstí a přes kilo vážícím kladivem do hlavy a obličeje. Třetí muž se jen díval, a nesnažil se útok zastavit. Pak šli oba spát a celou noc si zbitého nevšímali. Až ráno zavolali záchranku. Muž ale po třech dnech zemřel.

Petr H. policii tvrdil, že si na událost nepamatuje, ale připustil, že muže mohl napadnout. U soudu ale obrátil. „Prohlašuji, že jsem nevinen,“ řekl jedinou větu obžalovaný. Druhý muž, který je stíhaný na svobodě za to, že vraždění nebránil, k soudu nedorazil. Dvojici ale usvědčuje družka Petra H., která byla v době tragédie v domě ubitého muže a vše viděla.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

karlos107 ( 8. dubna 2013 17:53 )

Český bordel.Vraždí se pro pár korun nebo jen z důvodu,že někdo někoho naštve. Co toto jue za společnost?? A soudy dávají za vraždu 20 let ... vyjímečně doživotí. Jsem pro obnovu trestu smrti. Oko za oko, zub za zub. On by si to každý rozmyslel i pod vlivem alkoholu. Až sem dotáhl ožralec Havel českou demokracii

majka60 ( 8. dubna 2013 16:50 )

Ta družka musela být taky pěkné kvítko, když to všechno viděla a přesto taky tu záchranku nezavolala.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud