Slovák zakopal auto pod zem a řekl, že mu ho ukradli: Kvůli pojistce

Autor: psch - 
8. dubna 2013
14:58

Naivní Slovák (31) si myslel, že to budou snadně vydělané peníze. To se ale trochu přepočítal. Když nahlásil, že mu ukradli auto, a chtěl získat peníze z pojistky, policisté ho velice záhy přesvědčili o opaku.

Nad tím, co si lidé vymýšlí pro to, aby nelegálně získali peníze, zůstává občas rozum stát. Jeden takový kousek předvedl jedenatřicetiletý muž ze Slovenska, který si koupil nové BMW X5.

Protože nedokázal splácet dluhy, vymyslel vypečený pojistný podvod. Auto koupil v Česku a pojistil na příbuznou, která zde žije. Pak s ním odjel zpět na Slovensko.

Takhle to zatím vypadá jako klasický scénář nákupu. To by nový automobil ale nesměl zakopat na v zahrádkářské osadě pod zem a pak říct policistům, že mu ho ukradli. Z pojistky chtěl získat čtvrt milionu.

Na podvod se samozřejmě rychle přišlo a Slovák měl co vysvětlovat. Prý to udělal kvůli dluhům, které nedokázal splácet. Nejen že mu pojistku pojišťovna nevyplatí, navíc mu za křivou výpověď a pojistný podvod hrozí až pět let vězení.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

opportunity ( 13. dubna 2013 10:41 )

Ale s ochrannou známkou

opportunity ( 13. dubna 2013 10:39 )

Je to sice morbidní, ale z mrtvoly opravdu teplo jde, jakmile se začne rozkládat.

laamaa ( 8. dubna 2013 17:59 )

Ty jsi opravdu hlupák.Víš jak funguje thermovize??? z mrtvoly těžko pujde teplo aby ho kamera zachytila.Dej si facku

ko.ko.tek.. ( 8. dubna 2013 17:27 )

Jak vola? Nedělám! Máš představivost? Heled, je to můj nápad a je předloženej k patentování, jsem inovátor, nudné barvy na autech a navíc jedobarevný auta, jsou out. Je třeba hodit na ně nějakou národní poznávací značku.

rumovapalice ( 8. dubna 2013 17:10 )

myslíš to vážně, nebo ze mně děláš vola????

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud