Láska, která jí přinesla smrt: Takhle Andrea opustila svou loď

Autor: ljš - 
3. 8. 2012
14:32

Veslování, které milovala, ji stálo život. Rodina bývalé české profesionální veslařky stále nezná odpověď na bolestnou otázku, jak jejich milovaná Andrea zemřela. Fotografie lodi, na které si vyjela, ale nasvědčuje tomu, že se neutopila.

„Podivné je, že skif nebyl na jezeře, ale byl zakotvený na místě, odkud vyjela. Dcera byla pečlivá. Dávala si pozor, aby loď byla vyrovnaná. Tentokrát to bylo udělané ledabyle. Její tenisky, ve kterých přišla, na břehu zůstaly. Mohl ji někdo přepadnout a zabít,“ řekla již dříve Blesku její maminka Vlaďka.

Tělo Andrey našel po několikadenním pátrání rybář na břehu jezera Sihlsee, kam si v pozdních večerních hodinách vyjela na tréninkové kolečko. Kolem půlnoci našli záchranáři u břehu jen její prázdný skif, který byl ale uvázaný. Definitivní odpověď na otázku, jak bývalá česká elitní veslařka zemřela, tak přinese až nařízená pitva.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

Zobrazit celou diskusi
Další videa