Manžel zmizelé české veslařky: Andreo, vrať se mi!

Autor: INT, ljš - 
27. 7. 2012
18:55

Bezmoc a zoufalství. Zdrcený manžel bývalé české reprezentantky ve veslování Andrey Kadlčíkové čeká na zprávu, která bude znamenat buď obrovskou tragédii, nebo novou naději.

Bývalá česká profesionální veslařka zmizela ve středu večer, když se šla v pozdních večerních hodinách projet na svém skifu. Domů se už nevrátila, záchranáři našli pouze její loď.

Zdrcený manžel však v sobě stále chová naději. "Pořád doufám, že zmizela někde na souši. Skif jsme našli u břehu. Někdo ji mohl vidět v ulicích, byla bosá, boty zůstaly v lodi," řekl novinářům.

Posledním, kdo Andreu viděl, tak zůstávají její kolegové z veslařského klubu. Ti se s ní pozdravili, když mířila na svou večerní vyjížďku. Podle nich byla velmi zkušenná a trénovaná, je pro ně proto záhadou, co se mohlo stát. Andrea byla ve výborné fyzické kondici, její manžel proto příliš nevěří ani tomu, že by příčinou mohla být nějaká zdravotní indispozice.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

lucio1 ( 28. července 2012 10:04 )

Jasně,známej taky šel koupit kapra a za 3 roky napsal z Austrálie..

pralinen ( 27. července 2012 22:20 )

divny, ale proste se takovy veci stavaji

londynskypes ( 27. července 2012 20:40 )

muze v tom mit prsty i manzel,nikdo nevime ,jak spolu vychazeli ....

londynskypes ( 27. července 2012 20:39 )

to je strasny ale kde je?

Zobrazit celou diskusi
Další videa