Kradly boty a ukrývaly je pod své sukně! Viděli jste je?

Policie pátrá po těchto dvou ženách: Znáte je?
Autor: sč - 
24. 7. 2012
15:43

Z prodejny obuvi ve Valašském Meziříčí zmizelo pět párů dámských a pánských značkových bot v hodnotě sedmi tisíc. Policie nyní pátrá po těcht dvou ženách. Znáte je? Nebo rovnou přistihli při činu?

Ztrátu bot mají na svědomí dvě starší ženy, které předvedly doslova kouzelnickou show. Boty si nastrkaly pod sukně. Jejich rafinovanou akci zaznamenaly kamery. N

a první pohled zlodějky vypadaly jako seriózní dámy. „Ze záznamu je patrné, že dvě starší ženy se v prodejně chovají podezřele, boty vytahují z krabic, opakovaně si je prohlížejí. Pak se nenápadně shýbají a vybranou obuv strkají pod sukně. Kamery to jasně zaznamenaly,“ řekla mluvčí policie Lenka Javorková. Krádež oznámila nešťastná prodavačka (50), které zbyly jen prázdné krabice.

Policie pátrá po těchto dvou ženách: Znáte je?Policie pátrá po těchto dvou ženách: Znáte je? | Policie ČR

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

kobyla1 ( 25. července 2012 00:47 )

Já vím kdo to je......mutakyyyyyyyyyyyy

Zobrazit celou diskusi
Další videa