Úterý 21. května 2024
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Oblačno, déšť 22°C

Vraždou hrozila na Facebooku, pak ubodala bratra

Claire byla odsouzena na 12 let, už v minulosti byla za útoky nožem trestána
Claire byla odsouzena na 12 let, už v minulosti byla za útoky nožem trestána  (Autor: Foto policie Durham)
Autor: INT, Ladislav Leimer - 
15. března 2012
21:48

Britka Claire Gray (22) umístila na svůj profil na sociální síti Facebook hrozivou větu: „Někdo to dneska schytá nožem do krku.“ O pár hodin později na večírku v britském Ferryhillu ubodala k smrti vlastního bratra. Nepohodli se kvůli cigaretě.

Claire byla včera za svůj hrozivý čin, který spáchala loni v říjnu, odsouzena na 12 let vězení. K vraždě se doznala, i když ji nejdříve popírala. Claire se tehdy na večírku nepohodla s bratrem Ashleym (†24) kvůli obyčejné cigaretě. Claire mu kvůli tomu neustále vyhrožovala, že ho ubodá.

Ashley se pak sebral, šel do kuchyně a vrátil se s 30centimetrovým nožem. Podal ho sestře a řekl „Dělej tedy, udělej to.“ Claire neváhala a bodla ho do hrudníku. Jeden z hostů se snažil ženu zastavit, ale ta svého bratra bodla znovu.

Než z večírku utekla, prohlásila ještě: „Doufám, že zemře.“ Když ji policisté zadrželi chvilku po útoku, křičela na ně: „On si to k**va zasloužil.“ Záchranka byla na místě brzy, ale nůž zasáhl Ashleyho aortu, největší srdeční tepnu. Muž tak během několika minut vykrvácel.

Claire je teď v base, už jako náctiletá však byla umístěna na tři roky do nápravného zařízení. I tehdy to bylo kvůli napadení nožem.

budybad ( 15. března 2012 22:11 )

A budou ji lecit a za par roku ji pusti a pak zase nekoho uboda. Psychousi a obzvlaste nebezpecni by meli byt ze spolecnosti odstraneni, Dat je dohromady, at se bodaji navzajem.

Zobrazit celou diskusi