Pátek 14. června 2024
Svátek slaví Roland, zítra Vít
Oblačno 20°C

Sebevražda karlovarského zastupitele: Otrávil se výfukovým plynem!

Autor: Josef Šťastna, Kateřina Moravcová - 
13. března 2012
10:17

Místo, aby podepsal novou koaliční smlouvu, volil smrt. Karlovarský osmapadesátiletý radní Josef Malý (TOP 09) do práce už nikdy nepřijde. Podle informací Blesk.cz ho našli mrtvého v autě. Otrávil se výfukovým plynem. Policie případ vyšetřuje jako sebevraždu.

V úterý dopoledne oznámil primátor Petr Kulhánek na ranním zasedání, že zastupitel Josef Malý je po smrti.

Jeho tělo našla zřejmě rodina doma v garáži. "K případu jsme vyjížděli dnes ráno. Muž zemřel po intoxikaci výfukovými plyny," uvedla mluvčí karlovarské záchranné služby Barbora Silná.

Policie případ vyšetřuje jako sebevraždu. S ohledem na rodinu zatím nebyly uveřejněny další informace. Podle informací Blesk.cz zemřel Malý doma v garáži. Podle informací serveru novinky.cz měl karlovarský radní také pořezané zápěstí.

Jeho podpis chyběl na nové smlouvě

"Radní Josef Malý se měl už v pondělí večer zúčastnit podpisu nové kolektivní smlouvy a programového prohlášení nově vzniklé koalice na karlovarském magistrátu, kterou se podařilo po čtyřech měsících vyjednávání sestavit. U podpisu smlouvy však chyběl, nikdo nevěděl, kde se nachází. Nezvedal telefony. Předpokládalo se, že dokument podepíše na dnešním jednání zastupitelstva," uvedl pro tn.cz mluvčí karlovarského magistrátu Jan Kopál. V nově vzniklé koalici měl Malý příjít o místo radního.

VÍTE O PŘÍPADU DALŠÍ INFORMACE? PIŠTE DO DISKUZE POD ČLÁNKEM NEBO NA TIP@BLESK.CZ

pupidup ( 13. března 2012 21:22 )

komunální politik byl především podnikatel, jestli se nemýlím. Znala jsem ho osobně a vždy na mě působil jako slušný člověk.Je to smutné.

gogo ( 13. března 2012 18:12 )

Nevím, nevím, nějak se mi to nezdá ..... ta sebevražda ....

stařec ( 13. března 2012 15:31 )

Kalousku,vem si příklad!!!!!

pandrhola ( 13. března 2012 15:08 )

Aha, díky za vysvětlenou, jsem bláhový, co?

pandrhola ( 13. března 2012 15:06 )

A to Havlovka truchlí nebo blbne?

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa