Syn zavraždil svou starou matku, pak spáchal sebevraždu

Autor: šim, rvs - 
13. února 2012
17:10

Tragédie se před pár okamžiky odehrála v Topolové ulici na pražském Zahradním městě. Policie zde v domě našla dvě těla. Podle informací Blesk.cz došlo k vraždě a sebevraždě. Údajně svou matku, důchodkyni, zavraždil její syn, který následně vzal život také sobě.

Na místo okamžitě vyjela jak jednotka místní policie pro Prahu 10, tak tým z krajské policie. "Byly nám nahlášeny dvě mrtvé osoby v Topolové ulici," řekl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Jeden ze sousedů Blesk.cz nahlásil, že zde byla zavražděna důchodkyně. "Zabil ji její syn, který pak spáchal sebevraždu," tvrdí soused.

Že mrtvý muž (†49) a žena (†76)  byli příbuzní, potvrdila i policie. "Kriminalisté prošetřují rodinnou tragédii a podezření z trestného činu vraždy. Zatím na místě probíhá ohledání soudním lékařem, příčinu smrti proto ještě nemůžeme komentovat," uvedl Hulan.

hofihofi ( 14. února 2012 01:34 )

A vis tomiku, ze May co napsal Vinetoa a dalsi nikdy v americe nebyl -*) skutecne, on si to vsechno vymyslel a predelal na rvropske pomery, oni ti indiani byli dost primitivni zlomyslna verbez, ale byli to puvodni obyvatele, jako v australii, bylo to nehumani, alr jina cesta nevedla nez je vyhubit

tomik007 ( 13. února 2012 21:36 )

Cetli jste ten clanek jak Balkanci stihaji CEZ ??? mozna to nejak souvisi

tomik007 ( 13. února 2012 21:35 )

Presne tak - vydelavaly na nich kuzi za ziva a delali z nich mokasiny jeste na jejich zadech... cozpak nikdo necetl Vinetoua???

e.44 ( 13. února 2012 21:01 )

hofihofi (níže), tvoje poznámka je jenom nelogickým výplodem někoho, kdo si ani neumí představit, že je možné, aby se živil samostatně a nezávisle poctivou prací. Natož aby se tak skutečně živit dokázal. A přes to to spousta lidí s přehledem zvládá.

hofihofi ( 13. února 2012 20:06 )

Ti pak ovsem kradou jako straky

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud