Neděle 28. listopadu 2021
Svátek slaví René, zítra Zina
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

„Šarm a retušovací filtry.“ Známá zpěvačka ukázala Macronové (68), jak vylepšit fotky

Autor: Darina Jíchová - 
8. října 2021
14:30

První dáma Francie Brigitte Macronová (68) se mezi lidmi i přes počáteční rozpaky těší velké oblibě. Je známá pro zájem o vzdělávání a aktivismus v rámci mnoha charit. Proslula také pro svůj módní vkus. Lidé, kteří se s ní setkali, si nemohou vynachválit její šarm a příjemnou povahu. Manželka prezidenta Emmanuela Macrona (43) učarovala i francouzské zpěvačce Amandě Learové, ta jí na oplátku poradila, jak pracovat s retušovacími filtry na mobilu, uvedl magazín Gala.

Learová patří mezi dlouholeté stálice francouzské umělecké scény, stejně jako Macronová nemá moc ráda narážky na svůj věk a postarala se o to, aby se téměř zapomnělo, kolik jí ve skutečnosti je. Jen málokdo by tak charizmatické blondýnce hádal 82 let. Většina biografií tvrdí, že se narodila v roce 1939, nicméně před několika lety se Learová nechala slyšet, že se narodila v roce 1950, je tedy otázkou, kolik jí opravdu je let.

Learová miluje retuše

Kromě zpěvu se věnuje i herectví, modelingu nebo malířství. Umělkyně je stále aktivní a momentálně zkouší novou hru. Learová je také známá jako múza španělského surrealisty Salvadora Dalího. Ženy se potkaly během obřadu udělování vyznamenání. „Nedávno jsem narazila na Brigitte Macronovou. Je okouzlující a šarmantní. Ochotná se s kýmkoliv bavit a potřást mu rukou,“ prohlásila umělkyně. Neváhala a první dámu pozvala na své chystané představení.

Zpěvačka první dámě ukázala, jak funguje aplikace

„Užily jsme si spolu spoustu legrace,“ podotkla Learová. Vysvětlila, že spolu nemluvily jen o umění, ženy si spolu pořídily hned několik selfie fotek. Zpěvačka se nechává fotit jen, když je úhledně nalíčená a hezky oblečená. To Macronová si za poslední roky zvykla být vždy připravená na focení.

První dáma Francie Brigitte Macronová První dáma Francie Brigitte Macronová | Reuters

„Řekla jsem jí, že jednou se vyfotit nestačí. Dělaly jsme si selfie a já jsem jí vysvětlila, že prosazuju a preferuju retušované fotky. Ukázala jsem jí, jak to funguje na aplikaci, co mám v mobilu. Dost jsme se pobavily,“ vypověděla Learová. Přiznala, že vyfotit se s první dámou jí tolik nevadilo, nicméně pokud ji osloví fanoušci na ulici, dost často je odmítne.

Video Křik a hádky v superdebatě Blesku: Co se voliči dozvěděli od Babiše, Bartoše, Fialy a dalších lídrů - CELÝ ZÁZNAM - Blesk TV a Mall TV

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa