„Zrádná“ Miss Moskva tlačí na sultána: „Je to tvá kopie,“ píše mu o synovi v novém dopisu

Autor: Darina Jíchová - 
25. listopadu 2019
10:37

Bývalá Miss Moskva Oksana Vojevodinová (27) se všemožně snaží dokázat svému exmanželovi, malajsijskému sultánovi Muhammadovi V. (50), známému též civilním jménem Faris, že její syn Leon Ismail (6 měs.) je jeho. Pochybnosti o otcovství byly jedním z hlavních důvodů rozpadu pohádkového manželství ruské exmodelky a asijského vládce. Konzervativní Malajsie rovněž neunesla skandální minulost Rusky. „Odpouštím ti,“ napsala Vojevodinová v dopisu pro sultána, informoval deník Daily Mail.

Vojevodinová u příležitosti synova půlroku nechala pořídit nespočet fotografií a videí, které sdílela na svém instagramu. Snímky považuje za jasný důkaz, že malý Leon je potomkem malajsijského sultána. Dítě má v obličeji výrazné asijské rysy, sultán Muhammad to ale nepovažuje za důležité. „Jeho otcem by mohl být jakýkoliv Asiat,“ nechal se slyšet.

Miss Moskva zradila sultánovu důvěru

Pár se seznámil v roce 2017, kdy byl Muhammad kromě kelantanským sultánem také králem Malajsie, o rok později se milenci vzali. Nejprve při tajném muslimském obřadu v červnu 2018, o pár měsíců v listopadu proběhla v Moskvě honosná svatba. Snímky z oslavy unikly do tisku, sultán od počátku podezříval svou mladou nevěstu, že je tisku poskytla právě ona. „Žádal od ní diskrétnost, zradila jeho důvěru,“ vyjádřil se k tomu zdroj z malajsijského královského paláce.

Sultán svou těhotnou manželku zanechal v Moskvě a na počátku loňského prosince odjel zpátky domů. To bylo naposledy, kdy se manželé viděli. Malajsijští sultánové nebyli spokojeni s Muhammadovou novou manželkou a donutili ho abdikovat. Vadila jim hlavně její účast v reality show, kde byla zachycena při sexu v přímém přenosu.

Sultán sňatek považuje za osudovou chybu

Letos v červnu, jen měsíc po narození Leona, došlo k rozvodu, sultán třikrát zopakoval „talák“ a manželství bylo podle islámského práva ukončené. Zbytek vyřešili za Muhammada právníci, kteří jako hlavní důvod uvedli pochybnosti o otcovství. Podle královského paláce Vojevodinová dvakrát odmítla podstoupit test otcovství a řekla si o „přemrštěné“ rozvodové vyrovnání včetně sídla v Londýně, bytu v Moskvě a 694 tisíc korun jako měsíční výživné. „Největší chyba mého života,“ zhodnotil sňatek s Ruskou sultán.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Леончик, С днём рождения, мой любимый сыночек! Тебе сегодня пол годика! Желаю тебе расти здоровым и крепким малышом, мама тебя очень любит и сделает все для того, чтобы ты вырос достойным человеком! ❤️ Спасибо за видео, дорогой @Kamilvershinin, фото @lobacheva_tel и образ @mas_dar Leonchik, happy birthday, my dear son! Today you are 6 months old! I wish you to grow up a healthy and strong baby, your mother loves you to the moon and back and will do everything to make you grow up a decent man!❤️

Příspěvek sdílený Rihana Oksana Petra (@rihanapetra),

Vojevodinová tvrzení paláce popírá a sama prohlásila, že je ochotná test otcovství s Leonem podstoupit. „Ismail je tvoje kopie,“ obrátila se v dopise na sultána. Ke svému vzkazu připojila i synovy fotky. „Posílám ti pár jeho obrázků a doufám, že už dál nebudeš vyžadovat test DNA, ale jestli máš pořád pochybnosti, test podstoupíme. Je mi to jedno,“ napsala Vojevodinová, do kopie své zprávy nechala nahlédnout reportéry Daily Mailu.

Vojevodinová: Právníky už za mnou neposílej

Britskému tisku se rovněž Vojevodinová svěřila s tím, že Leon byl počatý na „královských prázdninách“ v Austrálii krátce po jejich islámském obřadu. „Náš syn se narodil během svatého měsíce ramadán. Je to čas odpuštění a já ti odpouštím,“ pokračuje Vojevodinová, která kvůli sultánovi konvertovala k islámu.

„Chci ti poděkovat za skvělého syna. Stále nevím, co jsem udělala, čím jsem tě urazila, proto tě prosím, abys mi taky odpustil,“ dodává Vojevodinová. Dopis odeslala 28. května, těsně před počátkem obrovské rozvodové bitvy, kterou spolu exmanželé vedou. „Chci tě požádat, ještě než za mnou zase pošleš právníky, abys se mnou nezačínal žádný boj,“ vyzvala sultána.

„Pro dobro našeho dítěte, chci vše vyřešit v klidu, a proto se nechci sejít s tvými právníky. Jestli je pošleš, znamená to, že jsem tvůj nepřítel. V tom případě si taky najdu právníky a budeme nepřátelé. Mysli na naše dítě, jak těžké pro něj bude vyrůstat ve vědomí, že jeho rodiče spolu nemluví. Bude komplikované domluvit vaše setkání. Dítě, hlavně chlapec, potřebuje svého otce. Čeká na to, až tě uvidí a pozná tě. Buď mu dobrým otcem a přítelem,“ prosila sultána Vojevodinová.

Ruska na internetu sdílí exmanželova tajemství

„Naše problémy by se ho neměly vůbec dotýkat, je nevinný,“ zakončila Ruska. Části svého dopisu sdílela na instagramu. Její aktivita na sociálních sítích je další věcí, která sultánovi vadí. Vojevodinová sdílí snímky z jejich románku, zveřejnila i video z moskevské svatby se sultánovým vyznáním. „Jsi můj králíček,“ sultán dokonce promluvil rusky, aby svou nevěstu potěšil.

Profil Vojevodinové sleduje přes půl milionu uživatelů instagramu včetně mnohých Malajsijců. Ruska se v jednom příspěvku rovněž rozepsala o sultánově údajné druhé manželce, záhadné Češce, která Muhammada oklamala a provdala se za něj, ještě než byla oficiálně rozvedená. Žádné jiné informace však o sultánově domnělé manželce z Česka neexistují.

y1xcvbnm ( 25. listopadu 2019 11:34 )

miss Moskava je stejná jako ta od Ritmuse, rozdíl je v tom že on není sultán ale obyčejný ci kán

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud