Sultán vrací úder Miss Moskva, která měla sex v TV: Česká exmanželka? Sprosté lži

Autor: Darina Jíchová - 
9. 9. 2019
10:04

Malajsijský královský palác se poprvé vyjádřil k manželství bývalého krále země, sultána Muhammada V. (49), a krásné Miss Moskvy Oksany Vojevodinové (27), které po 8 měsících ukončil rozvod. Sultán musel kvůli „nevhodné“ nevěstě abdikovat, královskému paláci se nelíbila její minulost. Kromě modelingu Ruska vystoupila i v reality show, kde se odhalila při lascivní scéně. Muhammad V., známý také pod civilním jménem Faris, dlouho o sňatku i rozvodu mlčel, Vojevodinová si oproti tomu srdce vylévala na svém instagramu. Sultán nyní své ticho prolomil a vzkázal, že svatby s exmodelkou lituje, informoval deník Daily Mail.

Manželství bývalého panovníka a Rusky letos v červenci ukončil rozvod, pár se přitom bral teprve v listopadu 2018, v květnu se jim dokonce narodil syn Leon. Sultánovi právníci při rozvodového řízení zpochybnili, že Faris je biologickým otcem syna Vojevodinové. Exmodelka se na své sociální síti i skrze známé dušovala, že dítě je jeho, rozvod dlouho odmítala s tím, že jí o tom nikdo ani neřekl.

Oksana Vojevodinová s malajsijským sultánem.Oksana Vojevodinová s malajsijským sultánem. | reprofoto/instagram/rihanapetra

Měl sultán za manželku Češku?

Minulý týden Vojevodinová odhalila sultánovo „bolestné“ tajemství, Ruska na svém instagramu tvrdí, že byl Faris před ní dvakrát ženatý. Jeho první manželkou byla Tengku Zubaidah Binti Tengku Nuruddin, která stejně jako on pochází z jednoho z malajsijských královských rodů. Druhou manželkou má být záhadná Češka, ta Farise podle všeho obelhala a provdala se za něj, i když ještě nebyla rozvedená. Manželství mělo skončit v roce 2015. Jiné informace, než tvrzení Vojevodinové, o sultánově druhé ženě nejsou známé.

Právě tento příspěvek vyvolal reakci královského paláce, který se rozhodl „bránit proti lžím“ Vojevodinové. V oficiálním prohlášení stojí, že sultán „lituje osobních rozhodnutí, která ve svém soukromém životě učinil“. Dodal, že se jeho bývalá žena „snaží svými lži na sociálních sítích pošpinit malajsijskou královskou rodinu“. Naznačil rovněž, že čtyřměsíční Leon není jeho syn.

Královský palác: Jsou to lži a hereze

Sultán je hluboce znepokojený, odsuzuje publikování snímků ze svého soukromého života na sociálních sítích, příčí se mu nevhodné příspěvky, které snímky doplňují. Lituje zmatku a rozrušení, které to vyvolává mezi lidmi,“ uvádí prohlášení paláce. „Popírá všechny uvedené hereze, veškeré komentáře doplňující snímky jsou lživé a dehonestující,“ dodává palác sultánovým jménem.

Oksana Vojevodinová na návštěvě Prahy.Oksana Vojevodinová na návštěvě Prahy. | fb

Sultán si svou ruskou nevěstu vzal hned dvakrát, loni 7. června měli tajný islámský obřad, v listopadu 2019 pak proběhla opulentní svatba v Moskvě. V lednu se Faris vzdal trůnu, ostatní malajsijští sultáni, ze kterých je vybírán král, byli s jeho novou ženou nespokojeni. Znepokojovala je minulost Vojevodinové, zvláště odhalené fotky z dob její modelingové kariéry i scény z reality show, kde měla mít v bazénu sex s dalším účastníkem pořadu v přímém přenosu.

Sultán vydědil syna

Vojevodinová se synem podle všeho nyní žije v Moskvě, náklady na její živobytí hradí sultán. Ruska tvrdí, že nemá žádné dokumenty potvrzující, že jsou manželé skutečně rozvedeni. Farisovi právníci ale několikrát zdůraznili, že o všem informovali jejího právního zástupce. Exmodelka se ohání také tím, že ji se sultánem navždy bude spojovat jejich syn. Faris nicméně podle zdroje blízkého královské rodině prohlásil, že syna, o kterém ani neví, jestli je jeho, už vydědil.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

liskabystrouska ( 10. září 2019 09:53 )

jsou to všechno zlatokopky kchu..r..wyy

pajato73 ( 9. září 2019 13:08 )

ja nechapu, proc si ti chlapi neberou radsi uplne normalni zeny, ktere vi, co se slusi a patri. Zena, ktera bude plne za nim stat a postara se o domacnost. Pro mne za mne nemusi chodit do prace ale at aspon vi, co se slusi a patri! Mozna je to staromodni, ale v podstate je to lepsi pro oba, ne?

Zobrazit celou diskusi
Další videa