Miss Moskva se snaží zachránit manželství se sultánem. Hrozí, že odhalí „bolestivá“ tajemství

Autor: Darina Jíchová - 
4. září 2019
18:00

Bývalá Miss Moskva Oksana Vojevodinová (27), která se v loňském roce provdala za tehdejšího malajsijského krále, sultána Muhammada V. (50), nevzdává boj o své manželství. Pohádka exmodelky a hvězdy ruské reality show skončila letos v červenci, kdy se s ní sultán nechal rozvést a jeho právníci zpochybnili otcovství syna, kterého mu Vojevodinová v květnu porodila. Krátce po jejich sňatku musel sultán dokonce abdikovat. Ruska nyní vyhrožuje tím, že odhalí „bolestná“ tajemství o jejím sňatku s bývalým panovníkem. Zprávu přinesl deník Daily Mail.

Vojevodinová, která kvůli sultánovi konvertovala k islámu a přijala jméno Rihanna, zaplňuje svůj instagramový profil romantickými snímky se sultánem nebo se synem Leonem. Po rozvodu, ke kterému došlo 1. července, žije i s dítětem v Moskvě, podle dostupných zpráv za její luxusní živobytí platí její exmanžel. Vojevodinová dlouho rozvod popírala a tvrdila, že o něm nebyla vůbec informována.

Oksana Vojevodinová se provdala za malajsijského sultána Muhammada V., jenž po jejich svatbě abdikoval. Manželství skončilo rozvodem.Oksana Vojevodinová se provdala za malajsijského sultána Muhammada V., jenž po jejich svatbě abdikoval. Manželství skončilo rozvodem. | reprofoto/instagram/rihanapetra

„Chci, aby všichni věděli, co se mezi námi stalo. Nebyla jsem připravená se o svůj příběh podělit, ale možná, když vám to řeknu, uleví se mi. Nikdy jsem nikomu nechtěla ublížit a tohle bude opravdu bolestné,“ uvedla Vojevodinová na svém instagramu.

Dítě prý není sultánovo

Rozvod proběhl podle práva šaría, sultán tedy jen třikrát zopakoval talák a rozvodové řízení bylo zahájeno. O zbytek se postarali právníci, kteří zpochybnili otcovství syna Vojevodinové. Ruska a její přátelé se dušují, že dítě je sultánův „jediný mužský potomek a právoplatný dědic“.

„Neexistují žádné důkazy, které by potvrzovaly otcovství,“ kontroval Vojevodinovou právník Koh Tien Hua. Ruska je podle svých přátel připravena podstoupit test DNA, aby prokázala, že sultán je biologickým otcem jejího syna. „Náš svazek nemůže nikdo zpřetrhat, spojuje nás náš syn,“ nechala se slyšet Vojevodinová.

Zoufalý pokus o záchranu manželství

„Už dál nechci trpět,“ napsala ve svém vzkazu Vojevodinová, jedná se zřejmě o její zoufalý pokus, jak sultána donutit, aby se k ní vrátil. Na instagramu naznačila, že jejich romanci obklopuje nějaké „bolestné“ tajemství.

Ruská exmodelka na sociální síti uctívá muslimské svátky, minulý týden například všem Malajsijcům popřála ke Dni Malajsie, kdy si letos lidé připomněli 62. výročí nezávislosti na Velké Británii.

Bývalý malajsijský král, nyní známý pod jménem Faris, svůj románek, manželství ani rozvod s Vojevodinou oficiálně nekomentoval. Královský palác byl nicméně s jeho volbou životní partnerky nespokojen, po jejich svatbě loni v listopadu ho ostatní sultáni donutili abdikovat a postupně ho jeho matka přesvědčila, aby se svou novou manželkou rozvedl, tvrdí zdroj blízký bývalým manželům. 

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

sigmae ( 5. září 2019 09:31 )

….postupně ho jeho matka přesvědčila, aby se svou novou manželkou rozvedl...takže tchýně fungují na celém světě...

smradlavamakrela ( 5. září 2019 08:06 )

Já su zvědavé já dlouho bude eště na světě. Vona.

Taurus70 ( 4. září 2019 18:44 )

Asi se ji brzy stane nestastna nahoda😂😂

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud