Macronová odhalila po nohách i dekolt. O 20 let mladší princezna ukázala jen kotníky

Autor: Darina Jíchová - 
10. 10. 2019
11:00

První dáma Francie Brigitte Macronová (66) tento týden přivítala v Paříži dánskou korunní princeznu Mary (47). Přestože ženy dělí skoro 20 let, vypadají jako vrstevnice. Francouzka si dokonce oblékla mnohem mladistvější model než její společnice. Macronová dorazila v černých kabátových šatech se sukní nad kolena, princezna Mary v bílém roláčku a červené tartanové midisukni, obě si neodpustily ladící lodičky s jehlovými podpatky. O Francouzce je známé, že se ráda pochlubí svýma štíhlýma nohama, výjimečně ale ukázala i krk a dekolt, které obvykle skrývá a považuje za své „problémové“ partie, uvedl list Daily Mail.

Macronová dánskou princeznu přivítala s úsměvem a polibkem na tvář, společně se vydaly na prohlídku jedné z pařížských škol. Francouzka se jako bývalá učitelka velmi zajímá o úroveň vzdělání. Nedávno se dokonce v rámci speciálního projektu vrátila za katedru.

První dáma Francie Brigitte Macronová s dánskou korunní princeznou Mary.První dáma Francie Brigitte Macronová s dánskou korunní princeznou Mary. | Reuters

Obě ženy ve škole promluvily o důležitosti vzdělání. První dáma se mimo jiné znovu zmínila o rostoucím počtu sebevražd mezi studenty. Neskrývala svůj smutek. Studenti na důležitou návštěvu čekali v oblecích, studentky v dlouhých modrých šatech. První dámu i princeznu obdarovali květinami.

Princezna je srovnávána s vévodkyní Kate

Princezna Mary je stejně jako Macronová považována za jednu z módních ikon současnosti. Oproti minimalistickému stylu Francouzky, modely dánské šlechtičny často připomínají to, co nosí Kate, vévodkyně z Cambridge. Ženy bývají často srovnávány i proto, že jsou podobné vzhledově a mají rády stejné návrháře, například Alexandra McQueena, od kterého byla i tartanová sukně princezny Mary.

Princezna Mary s manželem, dánským korunním princem Frederikem, strávili v Paříži tři dny. Do Francie přijeli podpořit obchodní vztahy mezi oběma národy.

 

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

DWEI ( 11. října 2019 07:07 )

zvonekdozahrady - příspěvek z 10.10 a 18.20 VELMI TREFNÉ !!!!

dajka123 ( 11. října 2019 05:39 )

Ne, jen čtyřprocentní. 😉

bostonskyviitr ( 11. října 2019 04:58 )

Z fota je mi na blití....🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

slecnadashwoodova ( 11. října 2019 00:23 )

a mozno iba maju pokyn, co maju pisat

slecnadashwoodova ( 11. října 2019 00:21 )

Přestože ženy dělí skoro 20 let, vypadají jako vrstevnice.

Zobrazit celou diskusi
Další videa