„Posílají mi hanbaté fotky,“ postěžovala si premiérka na oplzlé diskutéry

Autor: Darina Jíchová - 
31. 8. 2019
14:45

Novozélandská premiérka Jacinda Ardernová (38) v rozhlasovém rozhovoru pro Fletch, Vaughan & Megan show odtajnila, jaké vzkazy jí lidé posílají na twitteru. Svěřila se s tím, že sem tam v poště najde i „hanbaté“ obrázky. Exhibicionistům se smíchem poradila, jak „skutečně zůstat v anonymitě“, uvedl deník NZ Herald.

Premiérka s moderátory rozebírala nový zákon, který přijali v americkém Texasu. Američanům teď za rozesílání „nevyžádaných snímků jejich genitálií“ hrozí pokuta ve výši 11 tisíc korun. „Podle statistik 40 procent žen v životě obdrží aspoň jednu takovou fotku,“ citoval jeden z moderátorů.

„Jenom 40? To je podle mě docela málo. Sama žiju poměrně klidný život, jsem politička a taky mi někdo na twitteru poslal pěkně oplzlou fotku, a to označení oplzlý je ještě slabé slovo…bylo to prostě…,“ odhalila Ardernová a zcela šokovala moderátory i posluchače.

Ardernová: Byl to průšvih

„Takže někdo vám poslal hanbatý obrázek,“ reagoval po odmlce reportér. „Jo, jo, poslal,“ potvrdila premiérka.

„Nebylo to v poslední době, je to už dýl. Nejvíc mě asi překvapilo velmi distinktivní tetování. Jestli chcete posílat takové snímky a zůstat anonymní, na fotkách nesmí být žádné snadno rozpoznatelné věci právě jako tetování, piercing, znamínka…nebo samozřejmě obličej,“ radila Ardernová. „Tohle byl prostě totální průšvih,“ smála se premiérka.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

KVCC ( 31. srpna 2019 22:51 )

Si může nechat potetovat ty zuby😁😁😁

naidka ( 31. srpna 2019 16:11 )

Pohled na její zuby připomíná, že Velká pardubická je tady cobydup.

tomik007 ( 31. srpna 2019 15:36 )

Foto potetovaneho UDA ji asi poslal MARAT...

Zobrazit celou diskusi
Další videa