Brigáda snů: Hledá se dobrovolník, který by procestoval USA a ochutnával grilovaná žebra

Autor: Darina Jíchová - 
19. června 2019
10:59

Americká firma vyrábějící alobalové folie Reynolds Wrap na svých stránkách inzeruje brigádu snů. Hledá někoho, kdo by se „obětoval“, během dvou týdnů procestoval Spojené státy a ochutnával grilovaná žebírka. Úkolem brigádníka bude určit, kde dělají ta nejchutnější, za své úsilí dostane tučnou odměnu 227 tisíc korun, informovala stanice CNN.

Letní grilovací sezóna oficiálně začala, specialitou amerického barbecue jsou bezesporu žebírka, firma Reynolds Wrap chce letos zjistit, ve které části USA se dělají ta nejchutnější a nejšťavnatější. Společnost se proto rozhodla si najmout pracovníka, který by za ně všechny státy objel a maso ochutnal. Brigáda potrvá 2 týdny, brigádník dostane zaplaceno vždy na konci týdne, vydělá si v přepočtu přes 200 tisíc korun.

„Jestli vám nevadí dostávat zaplaceno za ochutnávání těch nejlahodnějších grilovaných žebírek, sdílení záviděníhodných snímků jídla a každý den usínat s vidinou dalších žeber, je tahle brigáda právě pro vás. Staňte se příštím grilovacím expertem pro Reynolds Wrap,“ láká společnost.

Firma zaplatí cestu i ubytování

Uzávěrka přihlášek je dnes o půlnoci tamního času, vybraná osoba se na cestu přes USA vydá první týdny v srpnu. Kromě ochutnávání bude mít brigádník za úkol fotit si žebírka, dokumentovat grilovací techniky v daném státě a následně toto všechno přidávat na sociální sítě společnosti i její oficiální web.

Reynolds Wrap svému pracovníkovi zaplatí nejen cestu, ale také ubytování, brigádník si navíc s sebou bude moct vzít jednoho hosta. Zájemci o práci musí k přihláškám dodat nejen životopis a motivační dopis, ale i fotku toho, jak grilují svou oblíbenou pochoutku.

agfor ( 19. června 2019 12:57 )

Škoda, grilovaný hnus v jakékoli podobě nejím - poučem babišovým sajrajtem.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud