Další svatba u Bushů: Exprezidentova vnučka je pod čepcem, oddala ji starší sestra

Autor: Darina Jíchová - 
5. března 2019
21:52

Vnučka exprezidenta George Bushe staršího (†94) Ashley (29) se o víkendu vdávala, brala si svého dlouholetého přítele, producenta Juliana LeFevreho. Snoubence oddávala Ashleyina starší sestra Lauren (34). Jednalo se o uzavřený obřad pouze za přítomnosti přátel a nejbližší rodiny. Na oslavě však chyběli prarodiče nevěsty. Exprezident Bush loni v listopadu, čtyři měsíce po své manželce Barbaře, zemřel, informoval deník Daily Mail. V říjnu se vdávala Bushova další vnučka, nejstarší dcera exprezidenta George Bushe mladšího Barbara (36).

Svatba se konala v texaském muzeu na břehu jezera Austin i přes chladné počasí, v sobotu bylo pouze 12 stupňů, probíhal obřad venku. Fotkami z akce se na svém instagramu pochlubila matka nevěsty Sharon Bushová. Nevěsta měla na sobě romantické krajkové šaty, dlouhý závoj a perlovou čelenku, ženich tradiční černý oblek.

Dojemná přání od sestry a matky

„Oddávat moji sestru byla ta největší čest v mém životě. Oba je strašně miluju a přeju jim štěstí. Radujte se za moji překrásnou sestru Ash a jejího nového muže Julese!“ napsala na instagramu Lauren. „Jsem tak šťastná, že ty dvě krásné duše našly jedna druhou,“ přidala se na sociálních sítích matka nevěsty.

Ashley a Lauren jsou dcery Neila Bushe, který je jedním ze šesti dětí exprezidenta Bushe staršího, a jeho první ženy Sharon. Manželství Neila a Sharon skončilo v roce 2003 nepěkným a vleklým rozvodem, který vyvolal řadu skandálů. Neil se v roce 2004 podruhé oženil, vzal si Mariu Andrewsovou. Zdá se však, že bývalí manželé spory odložili aspoň kvůli svatbě své dcery.

Ashley Bushová  s dědečkem, exprezidentem Georgem Bushem starším (†94).Ashley Bushová s dědečkem, exprezidentem Georgem Bushem starším (†94). | reprofoto/instogram/sharonbush1

Mezi hosty kromě rodiny byli také členové americké elity, dědička společnosti Hearst Amanda Hearstová nebo herečka z prominentní rodiny Kennedyů Kick Kennedyová. Není jasné, zda na svatbu dorazil i exprezident Bush mladší s rodinou.

Oslava ve sluchátkách

Bujará oslava nebrala konců, nevěsta brzo svatební róbu vyměnila za jednodušší moderní šaty. Nikdo si nelámal hlavu ani s rušením nočního klidu. Když přišla večerka, utichla živá kapela a hosté si nasadili barevná bezdrátová sluchátka, ze kterých hrála hudba, a zábava pokračovala dál.

Novomanželé si přáli příspěvky na charitu

Novomanželé vyrážejí na svatební cestu do Indie. V rámci svatebních darů mohli hosté přispívat na charitativní organizaci Her Justice, která podporuje ženy žijící v chudobě nebo oběti sexuálního násilí. „V charitě jsem pracovala jako dobrovolnice. Poskytují ženám nejen útočiště, ale i legální pomoc a podporu,“ vysvětlila Ashley.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud