Dvojí poprava ISIS: Označeni jako zvěř, zabiti brokovnicí. Další masakr natáčel dron

Autor: shp - 
17. 10. 2016
14:10

Radikálové z ISIS jsou v krutých popravách čím dál tím brutálnější i vynalézavější. Z nejnovějších záběrů z iráckého Mosulu, který jednotky teroristů okupují a město tak mají pod kontrolou, tuhne krev v žilách. ISIS ukázal hned dva nové druhy popravy.

První záběry byly pořízeny z GoPro kamery, kterou má džihádista připevněnou na hlavě. Připomínají tak děsivou videohru. Na videu je vidět, jak vězně, které ISIS označil za špiony, přivedou svázané před zeď, než jim popravčí nastříká na hlavu sprejem barvu. Poté zamíří brokovnicí na cíl a vypálí. Hlava vězně se změní v krvavou sprchu. Tento postup opakuje i s dalšími oběti.

Proč zrovna takovýto postup popravy? Dotyční se totiž prý proti teroristům provinili tak, že ve městě posprejovali několik budov a objektů nápisy směrovanými proti nadvládě ISIS. Bohužel byli dopadeni a za své jednáni zaplatili krutě vlastními životy. Na nových záběrech je ale navíc popraveno pět dalších lidí.

Poprava snímaná dronem

Ti jsou přivedeni zaslepení na ulici, kde je popravčí četa střelí pistolemi do zátylků. Příchod vězňů snímal z výšky dron, který se pak snesl nad jejich hlavy, aby hrůzu natočil z větší blízkosti. ISIS dává svými propagandistickými videi najevo, jak je technicky vyspělý.

V Mosulu mu ale začíná téct do bot. Irácká armáda totiž začala ofensivu a experti se shodují, že teroristé nemají kam ustoupit. Město tak budou pravděpodobně bránit až do posledního muže. Osvobozovací operace je označována za největší bojový konflikt v zemi od invaze v roce 2003, kdy byla svržena vláda Saddáma Husajna.

Doporučujeme
Bejczech ( 18. října 2016 17:11 )

 Tím, že ta zvěrstva zveřejňujete ty zmr*y tiše podporujete!!! STOP !!! FUCK MEDIA !!!

rentierskej ( 17. října 2016 21:47 )

kdyby "jenom" makrela a spol. ...

marlen52 ( 17. října 2016 19:42 )

jsou to hnusáci hnusný a bude jich plná evropa

rentierskej ( 17. října 2016 17:26 )

určitě nejsi jediný, kdo má OPRÁVNĚNÉ obavy o životy svých dětí, vnuků a pravnuků; resp. o životy dětí našich dětí... obávám se, že odpověď je asi tato: už chápu, co se myslí rčením, že: ŽIVÍ BUDOU ZÁVIDĚT MRTVÝM...

noacojezase ( 17. října 2016 17:03 )

Pořád se mi nechce věřit, že by ISIS dávalo na net takové zvěrstva.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa