Čtvrtek 6. října 2022
Svátek slaví Hanuš, zítra Justýna
Oblačno 20°C

Dvojčata se narodila každé v jiný rok: Jak je to možné?

Autor: haj - 
4. ledna 2016
05:18

Dvojčátka Jaelyn Valencia a Luis Valencia Jr. ze San Diega se narodila jen dvě minuty po sobě, přesto mají v rodném listě zapsaný každý jiný rok. Jak je to možné? Jednoduše, zatímco holčička přišla na svět už minutu před silvestrovskou půlnocí, její bráška spatřil světlo světa poprvé až minutu po začátku nového roku 2016.

Přitom původně měla dvojčata v bříšku maminky Maribel (22) zůstat až do 6. ledna. Jenže miminkům se chtělo ven už dřív, a podle informací americké televizní stanice ABC bylo navíc jedno z dětí ve špatné poloze, a tak rodiče do porodnice pospíchali již na Silvestra. Lékaři matce v očekávání řekli, že musí porodit co nejrychleji.

Ačkoliv tak tedy situace byla poměrně dramatická, nakonec vše dopadlo skvěle. Zatímco holčička Jaelyn, která byla možná posledním miminkem narozeným v roce 2015 v oblasti San Diega, vážila 2,20 kilogramu, jedno z místních prvních miminek roku 2016 mělo o něco více – 2,5 kilo. Měřila už ovšem oba stejně – téměř 47 centimetrů.

„Maribel docela chtěla, aby měla miminka narozenina ve stejný den, protože později se budou kvůli tomu malinko hádat a říkat: ‚Moje narozeniny jsou první‘, takže to znamená dvě narozeninové oslavy,“ žertoval pro televizi NBC 7 šťastný tatínek Luis, který má z dvojčat ohromnou radost.

Podle nemocnice San Diego Kaiser Permanente Zion Medical Center, kde se dvojčata narodila, žije rodina v San Diegu, kde Maribel pracuje jako pokladní na mezinárodním letišti a její muž zase jako mechanik u námořnictva. Dvojice má spolu už tříletou dcerku Isabellu, která byla údajně poměrně překvapená, jak její malí sourozenci přišli na svět každý jindy. 

 

rumungro ( 4. ledna 2016 10:42 )

Paní Sandrana půjčila mě a mé rodině 3 krát €5 milion.Náš život je nyní jednodušší a myslím,že přestanu dokonce chodit pro socku.

sandriana ( 4. ledna 2016 09:45 )

Sandra Kelly Jsem tajemník kabinetu o půjčování peněz mezi zvláště. Musíte půjčování peněz mezi jednotlivci vyrovnat se s finančními potížemi, aby konečně prolomit patovou situaci vyvolalo ze strany bank, a odmítnutí vašich souborů aplikace úvěrů? Paní sandrana firma je schopna provést půjčku částku, kterou potřebujete, a s podmínkami, které činí váš život jednodušší. Pak kontaktujte mě se dozvědět více o našich velmi výhodných podmínek. Zajišťujeme € 10,000 € 5 milion na splácení období 5 let do 25 let v míru 2% na an.Vous mě prosím kontaktujte na: sandrana_credito@hotmail.com děkuji vám

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa