Úterý 6. června 2023
Svátek slaví Norbert, zítra Iveta / Slavoj
Oblačno, déšť 21°C

Podcast: Otevřená zpověď ex-společnice. Nataly odhalila, jak to chodí na erotických privátech

Video se připravuje ...
Autor: pdc, ub, jim - 
23. prosince 2022
17:00

Ve svých 20letech se Nataly M. dostala do finanční tísně a musela během týdne sehnat několik tisíc korun. V tu chvíli se jí nabídla možnost erotických masáží, práci přijala a z rozjetého sex byznysového vlaku vystoupila až po několika letech. Jak to chodilo na českých a německých privátech, jací muži se u ní vystřídali a kolik si vydělávala, prozradila v podcastu Už budu!

Od svých známých na počátku své kariéry jako sexuální pracovnice slýchávala, jestli to má zapotřebí? Jestli by nebylo lepší, kdyby měla 3 práce a tvrdou dřinou se nedostala ze své svízelné situace? Nataly M. má v současnosti stálou práci v korporátu a o svých zkušenostech mluví v anonymitě kvůli sobě a blízkým. Své příběhy sdílí ve vlastním podcastu Holka z privátu a také na instagramu. Proč se stala erotickou masérkou má prý jednoduché vysvětlení.

Chodila jsem domů, nechci říkat s brekem, ale s takovým jako pomyšlením sama nad sebou, jestli to mám zapotřebí? Jestli je to přesně to, co tě někam posune? Ale v té situaci, ve které jsem byla já, jsem neměla asi úplně jinou možnost,“ svěřila se moderátorce Zoryi Blue ex-společnice.

Video Už budu! Celý rozhovor s ex-společnicí Nataly M. - pdc, ub, Jedlička, Marek, Chebotareva
Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

Nataly se totiž stěhovala a potřebovala do týdne získat 24 tisíc korun na kauci, a proto se začala živit jako erotická masérka. Za jednu masáž si účtovala 1000 korun na hodinu. „Nicméně ono tě to začne za chvíli bavit, když chodíš domů a máš plnou peněženku. Víš, že si můžeš jít něco koupit. A není to takový, jakože teď musíš přemýšlet, jestli na to budeš mít. Úplně jinak potom přemýšlíš nad hodnotou peněz,“ vysvětlovala Nataly, proč u toho zůstala. 

Děkujeme, že nás sledujete, odebíráte a hodnotíte. Můžete nám napsat, co si o podcastu myslíte, nebo doporučit hosta na bleskpodcasty@cncenter.cz či přímo Zorye Blue na její instagramový profil.

Sahat na cizí intimní partie ale nebylo nikterak snadné. Ze začátku kouřila marihuanu, aby byla v klidu a měla nadhled. „Už jenom ten krok, kdy vystoupíš ze své komfortní zóny a sáhneš na cizí intimní partie, je na začátku nepříjemný, ale musíš to brát tak, že je to práce. Kdybych to třeba přirovnala k popelářům, tak ty taky asi úplně nebaví sahat na špinavé popelnice, ale nějakým způsobem si k tomu dojdeš,“ popisovala slečna, jak se postupně obrňovala. Po čase si zvykla a přesunula se od masérského křesla do vlastního pokoje, tedy do privátu, který se nacházel v panelovém domě s dalšími pokojíčky, v nichž poskytovaly sexuální služby ostatní ženy. Nataly si pak byla schopná vydělat  až 350 tisíc korun za měsíc!

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Video se připravuje ...
Další videa