Sobota 25. května 2024
Svátek slaví Viola, zítra Filip
Oblačno, bouřka 20°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Podcast: Klient chtěl oběsit, jiný měl ruku v zadku až po loket. Domina odhaluje drsné praktiky

Video se připravuje ...
Autor: pdc, ub, jim - 
10. prosince 2022
05:00

Domina Jenny Parable již od 19 let sbírá zkušenosti s nejrůznějšími formami erotických masáží, bdsm praktik a jiných hrátek. Pro pořad Už budu! se rozpovídala o bizarních přáních klientů. Jeden chtěl simulovat oběšení na provaze, jiný dusit hadrem v puse a někteří jsou vzrušení, když jim Jenny sedne na obličej. Pro co je Jenny svolná a co jim odmítla, se dozvíte v podcastu.

Fantazii se meze nekladou a Jenny Parable se může pochlubit tím, že má velmi hravou práci, která ji sakra baví! Kdo by taky nechtěl objevovat nejskrytější touhy lidí, uspokojovat je, hrát si s nimi a dostávat za to zaplaceno? 

Práce dominy podle ní nespočívá v tom, že člověka surově zbije a bude k němu chladná, ale porozumí jeho potřebám a touhám. „Mně se třeba líbí, když poukazuješ na jeho zvířecí stránku. Na to, že si nemůže pomoct a je vzrušený. I když je před někým cizím a stojí mu už od dveří, sotva přišel. A když na to poukazuješ, tak on se stydí, ale nedokáže si pomoct a stále je vzrušený. Tím se dostaneš na psychologickou rovinu, protože on se začne sám divit, že mu přesto může erekce fungovat. A je tvůj,“ prozrazuje se sladkým úsměvem Jenny.

Video Celý rozhovor s dominou Jenny Parable - pdc, ub, Jedlička, Marek, Chebotareva
Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

Děkujeme, že nás sledujete, odebíráte a hodnotíte. Můžete nám napsat, co si o podcastu myslíte, nebo doporučit hosta na bleskpodcasty@cncenter.cz či přímo Zorye Blue na její instagramový profil.

Svým klientům ale rozhodně nesplní každé přání, má totiž jasná pravidla. „Nedělám špinavé praktiky a močení na klienta. Nedělám praktiky ohrožující na životě nebo takové, které zanechávají trvalé poškození. Například řezání skalpelem nebo cejchování rozpáleným železem,“ jmenuje praktiky, jichž se klienti nedočkají. Přesto se objevili muži, kteří chtěli vykastrovat nebo oběsit!

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.