Pondělí 26. února 2024
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr
Zataženo, déšť 8°C

Podcast: Michal a Petra se zamilovali ve swingers klubu. 20 let koukají na dovádění hostů. Jak je to s žárlivostí?

Video se připravuje ...
Autor: pdc, ub, jim - 
2. prosince 2022
17:00

Málokterý pár se může pochlubit tím, že se seznámil na místě, kde se sex rozhodně neschovává. Michal a Petra jsou spolu přes 20 let a provozují legendární pražský swingersclub Paradiso. Jak to u nich chodí a jaké to je, vidět partnera souložit s cizími lidmi, popsali pro nový podcast Už budu!

V devadesátých letech patřil Michal k prvním zakladatelům swingers klubů v Česku. Do jeho podniku chodila různorodá klientela, kterou vzrušovalo pozorovat, jak dělají sex cizí lidé nebo toužili vyměnit si své partnery s dalšími páry. Michala přesto ve vlastním klubu zaujala jedna z hostek víc než ostatní. „Bylo to úplně normální seznámení jako všude jinde, byť se událo ve swingers klubu. Já už jsem v podstatě čekala na taxík, potkali jsme se na baru a dali jsme se do řeči,“ prozradila Petra a její manžel pokyvoval.

Ačkoliv do klubu chodila rok, majitele oblíbeného podniku neregistrovala. „Byla jsem tak soustředěná na to jiné dění, že jsem ho vůbec nevnímala,“ smála se Petra. Oba byli v ten osudný den singl a Petra si do klubu dovedla nezávaznou známost. S Michalem se dali dohromady a později se společně začali starat o swingers klub. Po 3 letech se přestěhovali a nyní je Club Paradiso na stálé adrese v Praze 8.

Video Celý rozhovor s majiteli swingers klubu Paradiso - pdc, ub, Jedlička, Marek
Video se připravuje ...

Děkujeme, že nás sledujete, odebíráte a hodnotíte. Můžete nám napsat, co si o podcastu myslíte, nebo doporučit hosta na bleskpodcasty@cncenter.cz či přímo Zorye Blue na její instagramový profil.

Za sexem však manželé nechodí do svého klubu. „Máme možnost někoho oslovit a udělat si soukromou párty nebo prostě jít do jiného klubu v zahraničí. U nás se ale nikdy přidávat nebudeme, protože to není profesionální,“ přiznala Petra. Otevřeno mají pravidelně ve středy, v pátky a v soboty, kdy přihlížejí dění na baru. Od něj hned poznají, kdo si radovánky vychutnává a komu vadí, že jeho partner nebo partnerka si příliš užívá s někým jiným. Co v druhém případě většinou následuje, vás asi překvapí.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině