Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 8°C

Podcast: Můj kamarád vcucl do zadku mrkev, přiznal Master Drex. Nepomohla mu ani doktorka z Bulovky

Video se připravuje ...
Autor: pdc, ub, jim - 
17. prosince 2022
05:00

Ve své péči měl zkušený dominant a specialista na BDSM techniky (svazování, dominance, submise, sado-maso) Master Drex nejednoho milovníka fistingu. Jednou se mu stala ale nehoda, která vypadala velmi dramaticky. Anální sex má totiž mj. dvě důležité pravidla – pořádně se vypláchnout a vše, co se strká do zadku, musí mít zátku nebo provázek, aby to šlo i lehce ven.

„Teprve až se první svěrač zavře za klouby pěsti, je to fisting. Do té doby je to jen prstování,“ vysvětloval pražský dominant Master Drex, kdy můžeme mluvit o fistingu, což je stimulace anální dutiny pěstí. Host pořadu Už budu! se osobně dostal do zadku nejdál až po loket, přesto pečuje o jednoho klienta, který má nezvyklou zálibu. „Jeden urostlý chlapák u mě má dildo, aby si ho nemusel nosit. To dildo má v průměru šířku 3 až 4 centimetry, ale je 80 centimetrů dlouhé! Je to takový had, co má na konci hlavičku, aby tam úplně nezajel. K tomu ještě patří anální tunel, o nějž se ta hlavička zarazí,“ popisoval dominant erotickou pomůcku.

Video Už budu! Celý rozhovor s dominantem Masterem Drexem - pdc, ub, Chebotareva
Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

Když toto dildo s tunelem používal Master Drex poprvé, byl zvědavý, co u toho bude cítit. „Bylo to, jako když jedu na horské dráze,“ smál se expert na nejrůznější erotické praktiky. „Ten tunel se nejprve dostane do análu, který on má docela dost široký, tudíž já do té díry v tom tunelu strčím ještě ruku. A to mám poměrně velkou ruku! Potom jsem vzal toho hada a pomalu ho nasouval skrz ten tunel dál. Samozřejmě je ale základ pořádně mazat!“ líčil nezvyklou techniku.

Děkujeme, že nás sledujete, odebíráte a hodnotíte. Můžete nám napsat, co si o podcastu myslíte, nebo doporučit hosta na bleskpodcasty@cncenter.cz či přímo Zorye Blue na její instagramový profil.

Když přišel tento muž podruhé, již nechtěl tunel, ale rovnou uvázat dildo na syntetický provázek a zasunout ho hlouběji rukou. „Dostal jsem se, dejme tomu, o nějakých 30 až 35 cm dál. Ruku jsem mu tam dal až po loket. Důležité je zdůraznit, že cokoliv dáváte do análu, by mělo mít nějaký konec, na kterém se to zasekne. Zadek to totiž může vcucnout. Což se mi stalo,“ usmíval se Master Drex a vyzradil, co všechno už ze zadku lovil. Včetně mrkve, kterou si tam sám doma strčil jeho kamarád.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.