Pátek 24. března 2023
Svátek slaví Gabriel, zítra Marián
Zataženo, déšť 16°C

Podcast: Anál je jako jeskyně, říká Master Drex. Odhalil, jak se dělá fisting

Video se připravuje ...
Autor: pdc, ub, jim - 
16. prosince 2022
17:00

Mučírnou zkušeného specialisty na BDSM techniky (svazování, dominance, submise, sado-maso) Mastera Drexe prošla již spousta mužů i žen. Mezi plejádou technik, které dominant ovládá, je také fisting - vsunutí pěsti do análního prostoru. „Teprve až se první svěrač zavře za klouby pěsti, je to fisting. Do té doby je to jen prstování,“ vysvětlil profík pro nový podcast Už budu!

Šarmantní Master Drex stále opakuje, že jeho práce je i jeho největší koníček. A koho by taky nebavilo dělat potěšení sobě i ostatním lidem? Sám sebe označuje za dominanta, což je mužská verze dominy, ačkoliv je mezi nimi velký rozdíl! „Na dominu nesmíš sáhnout. Ta ti ji ani neukáže. U dominanta je to přesně naopak, pokud není nějaká domluva,“ vysvětluje, že on i jeho klienti mohou během soukromé schůze na sebe sahat a vyvrcholit.

Master Drex na základě dotazníku, který lidem dává před seancí, ví, co jeho svěřenci mají rádi. Ostatní pozná na klientovi. „Dotazník je pro mě jen rámcová informace. Zbytek si přečtu právě z těla toho, kterého nebo které, co tam mám třeba na kříži. A teď si říkám, že ten sounding, což je zasouvání dilatátoru do močové trubice, měl v dotazníku, že nechce. Já z něj ale cítím, že by to bylo dobrý, že si to bude užívat, ale nemůžu tu dohodu překročit, tak mu zblízka do očí řeknu. ‚Ty dobytku. Teď by sis to dal, viď? Nas*at. Odmítnul jsi to v dotazníku. To bys musel pokleknout a poprosit.‘ A když to udělal, tak pak nejdu přes tu dohodu,“ prozradil Master Drex moderátorce a burlesce Zoryi Blue.

Video Už budu! Celý rozhovor s dominantem Masterem Drexem - pdc, ub, Chebotareva
Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

K fistingu se dominant dostal přibližně před 13 lety, kdy se seznámil s mužem, který mu ho nabídl a pozval ho k sobě domů. „Já jsem tam přišel, říkal mi zajímavý věci a pak se zeptal, jestli to chci zkusit, že on je připravený. Tehdy to byla velká příležitost, a tak jsem si říkal, že bych byl hloupej, kdybych to nevyužil. První, co udělal, že mi podal manikúru a pilník na nehty,“ smál se Master Drex. Na rukách totiž nesmí být nic, co by zadrhlo a narušilo sliznici. 

Děkujeme, že nás sledujete, odebíráte a hodnotíte. Můžete nám napsat, co si o podcastu myslíte, nebo doporučit hosta na bleskpodcasty@cncenter.cz či přímo Zorye Blue na její instagramový profil.

Důležité je podle dominanta i to, aby se při fistingu používalo mazadlo. On sám doporučuje tuk, který ale rozpouští latexové rukavice a musejí se častěji měnit. Prsty se do análního otvoru strkají pomalu a jakmile je tělo dostatečně uvolněné, můžete do něj strčit až celou ruku. Pokud využijete nějaký předmět, měl by mít něco, co ho zadrží před vcucnutím do útrob řitního otvoru. Master Drex také doporučuje udělat klystýr a konečník vyčistit. Když před 13 lety vsunul Master Drex poprvé svoji pěst do jeskyně, jak prostor za svěrači označuje, ucítil něco neuvěřitelného.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Video se připravuje ...
Další videa