Čtvrtek 30. března 2023
Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido
Zataženo, déšť 13°C

Hvězdy Playboye promluvily o Hefnerově vile hříchu: Nechráněný sex, těhotenství a život jako v kultu!

Autor: rc - 
28. srpna 2022
05:00

Lascivní večírky plné alkoholu, drog a sexu, na kterých nechyběly známé celebrity jako Arnold Schwarzenegger, Bill Cosby či Tony Curtis. Bývalé playmate se rozhodly pro dokumentární seriál promluvit o životě za zdmi slavné vily hříchu Hugh Hefnera. Žít se zakladatelem Playboye prý bylo jako být členem kultu. Krásná Karisa Shannonová se navíc svěřila s tím, že s Hefnerem otěhotněla a v devatenácti letech šla na potrat! Hefner prý odmítal používat při sexu ochranu.

Sexy blondýnka Karissa Shannonová se pravidelně objevovala se svou sestrou – dvojčetem Kristinou v reality show Hefnera „Holky odvedle“. Sestry se narodily na Floridě, ale v pouhých osmnácti letech se přestěhovaly do Los Angeles, kde začaly žít ve vile Playboye. Platinová blondýnka se v Hefnerově vile hříchu zúčastnila jeho nepřetržitých divokých orgií. Zakladatel slavného pánského časopisu je prý nutil i do skupinového sexu.

„Na mé devatenácté narozeniny nás vzal do klubu,“ popsala pro New York Post jeden z divokých večerů s Hefnerem Kristina. Po návratu do vily jim prý dal drogu zvanou Quaalude, známou jako „rozvírač nohou.“ „Řekl nám, že drogy nám pomohou s úzkostí,“ dodala. S dívkami měl prý nechráněný sex. „Bylo skoro pět ráno, když jsme se první noc vrátily do našeho pokoje. Shodly jsme se, že je ďábel,“ uvedla Karissa, která dokonce údajně s Hefnerem otěhotněla. Bylo jí pouhých devatenáct.

Tajný potrat

O těhotenství se dozvěděla, když se v roce 2009 rozhodla podstoupit plastickou operaci prsou. V rámci předoperačního vyšetření musela jít na krevní testy, které odhalily, že nosí dítě. „Bylo to jako mít uvnitř sebe ďábla. Nechtěla jsem, aby někdo věděl, že nosím dítě třiaosmdesátiletého muže. Byla jsem znechucená z vlastního těla a cítila jsem se, jako bych měla uvnitř sebe vetřelce. S nikým jiným jsem sex neměla, takže to bylo jeho dítě,“ dodala s tím, že o dítěti Hefnerovi neřekla a spolu se sestrou našly kliniku, kde tajně podstoupila interrupci.

Šokující dokument

O zvrácenostech, které se odehrávaly ve vile hříchu, promluvily i další playmate. Dokumentaristka Alexandra Deanová na základě výpovědí dívek, které ve vile bydlely, natočila dokumentární seriál „Tajemství Playboye."

Sex se psem

Každý týden se měly ve vile konat šílené večírky, které byly plné krásných žen, alkoholu, sexu, drog a celebrit. Večírků se zúčastnil i herec Arnold Scharzenegger, nechyběl na nich ani Bill Cosby, Tony Curtis či basketbalista Wilt Chamberlain. O zhýralostech za zdmi luxusního domu promluvila i bývalá partnerka majitele Playboye Sondra Theodorová (65), která se živila jako učitelka, než přišla k Hefnerovi.

„Sledovala jsem ho. Sledovala jsem jeho hru a viděla jsem hodně dívek, které prošly branami vily a vypadaly nádherně, když odcházely, vypadaly unaveně a ztrhaně,“ uvedla s tím, že se k Hefnerovi dostala v devatenácti letech. Jemu bylo padesát. „Seznámil mě s drogami. Než jsem přišla do vily, nikdy jsem nepila a nebrala drogy. A první noc jsem dostala alkohol a později drogy a byla jsem nezletilá,“ dodala. Dokonce ho prý přistihla při sexu se psem.

Život v kultu

Holly Madisonová (42), která rovněž zářila v reality show "Holky odvedle," přirovnala Hefnerův harém nádherných žen ke kultu. Madisonová se neustále objevovala po boku Hefnera mezi lety 2001 a 2008. Ve vile byla svědkem sexuálních orgií, při nichž prý nepoužíval kondomy. „Bylo to opravdu odporné, jak Hef nechtěl používat ochranu,“ uvedla Madisonová.

Modelka Pj Mastenová byla svědkem, jak pornohorečeka Lindy Lovelaceová byla přinucena, aby měla orální sex se psem. „Všichni chlapi se smáli, když Linda vystoupila z limuzíny. Byla opilá a zdrogovaná. Přiměli ji, aby měla orální sex s německým ovčákem,“ popsala.

Sídlo Playboye bylo prý plné skrytých kamer, aby mohl Hefner sledovat sexuální orgie. Zároveň prý záznamy podle informací New York Post používal i k tomu, aby účastníky jeho večírků mohl vydírat, kdyby chtěli mluvit o tom, čeho byli svědky.

Video  ANNA NICOLE SMITHOVÁ  - Videohub
Video se připravuje ...

lollo ( 28. srpna 2022 14:25 )

Odporny hnusak.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa