Úterý 21. března 2023
Svátek slaví Radek, zítra Leona
Oblačno, déšť 14°C

Sluha popsal život miliardáře Hefnera: Orgie v soukromé jeskyni a rozvrh sexu na každou noc!

Autor: rc - 
14. května 2022
05:00

Zakladatel Playboye Hugh Hefner (†91) víc než čtyřicet let žil v luxusní vile v losangeleské čtvrti Holmby Hills, kde mu dělaly společnost vnadné krásky. Proslulá vila Playboye byla plná večírků a sexuálních orgií, které ve své knize popsal bývalý Hefnerův majordomus. Orgie probíhaly prý v jeskyni, jež se nacházela na pozemku vily hříchu. Navíc měl prý Hefner přesně stanovený rozvrh, kdy s kterou dívkou bude spát.

Stefan Tetenbaum pracoval pro Hugha Hefnera ve vile Playboye v 70. a 80. letech a byl svědkem neuvěřitelných věcí. Právě toto období popsal jako éru, kdy Playboy zažíval největší rozkvět a slávu. „Práce po boku Hefnera mi poskytla neuvěřitelný vhled do každodenního života tak složitého člověka a světa, který vytvořil,“ popsal pro Fox News. O tajném životě zakladatele slavného časopisu pro pány napsal dokonce i knihu, která celá léta zůstávala nevydaná. Až nyní spatřila světlo světa. Podle Tetenbauma ji nikdo nechtěl publikovat, protože Hefner mohl zastavit každého, kdo by se pokoušel vyprávět o věcech, které podle něj měly zůstat utajeny. Hefner zemřel v roce 2017 ve věku jednadevadesáti let. A navenek začaly vycházet šokující informace o jeho způsobu života.

Mimo jiné Tetenbaum popisuje divoké večírky, které ve vile probíhaly. Sexuální orgie se nekonaly pouze v útrobách boháčovy luxusní vily, ale rovněž v soukromé jeskyni, kterou musel pokaždé Tetenbaum připravit. „Uvnitř jeskyně jsem zapaloval desítky malých svíček,“ popsal podle Daily Star. Následně prý připravil osušky a župany a rovněž určitá místa potřel dětským olejem. V jeskyni se nacházelo šest samostatných koupacích bazénů a mezi nimi vedly cestičky, které lemovaly zapálené svíčky, jejichž světlo se odráželo na hladinách vody. „Nastartoval jsem motory vířivky. Brzy se z jeskyně stalo moře vířící vody a pára stoupala ke stropu,“ popisuje s tím, že posléze opustil jeskyni, aby večírek mohl začít.

Mezi jeho povinnosti patřilo následně jeskyni i uklidit. „V jeskyni se dvě dívky vznášely v teplé bublající vodě jako želvy, jejich ňadra se zvedala nad hladinu a pak zase klesala,“ popsal chvíli, kdy vstoupil dovnitř. „Musel jsem vyměnit všechny lahvičky s dětským olejem. Asi to pijí, myslel jsem si,“ dodal ve své knize.

Na starosti měl ale částečně i Hefnerův program. „Jako jeho komorník jsem musel chodit za Mary O´Connorovou (Hefnerová sekretářka – pozn. red.) každý den, když jsem přišel do práce,“ uvedl pro Insider s tím, že jeho rozvrh musel znát, aby mohl naplánovat program jeho ložnice. Ten spočíval v tom, že musel navrhnout rozpis toho, se kterými dívkami bude mít Hefner tu kterou noc sex a jaké oblečení si mají ženy obléknout. Ne vždy se ale prý Hefner sexuálních aktivit účastnil. „Seděl na speciální židli. Najal pornohvězdy, aby přišly do ložnice v sídle a měly sex s těmi dívkami, zatímco on se díval,“ uvedl komorník.

Video  Deset ikonických titulek Playboye  - youtube/10B&W
Video se připravuje ...

diskutujici ( 14. května 2022 07:52 )

Slípky se najednou ozývají.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa