Pátek 29. září 2023
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Polojasno 24°C

Žhavé sexy pózování je prý minulost: Vdova Crystal Hefnerová (35) od základu mění život

Autor: rix - 
14. ledna 2022
05:05

Americká sexbomba Crystal Hefnerová (35) od základů překopala svůj život. Ačkoli si dříve vydělávala svým sexy tělem, tomu už je prý konec. Jak uvedla, chce ze svého života odstranit všechno falešné a být sama sebou. Z Instagramu dokonce smazala většinu svých sexy fotek! Krasavice, která žila se zakladatelem Playboye Hughem Hefnerem (†91), dokonce nedávno bojovala o život, za vším stála zpackaná kosmetická operace. 

„Dříve jsem žila pro jiné lidi, abych je dělala šťastnými. Přitom jsem ale vnitřně trpěla,“ svěřila se kráska, která se proslavila především vztahem s majitelem Playboye, Hughem Hefnerem. Ačkoli učinila revoluční změnu, jednu věc nepopírá. „Stručně řečeno, sex prodává,“ uvedla s tím, že jí sexy snímky vydělávaly spoustu peněz, informoval server Pagesix.

„Teď už mohu ale jasně říci, že skromnost je to, co mě bude posilovat. Cítím se uvnitř mnohem lépe. Pravděpodobně to tak bude po zbytek mého života,“ vysvětlila sexbomba, která zdobila titulní strany Playboye. V poslední době patřil ale mezi její hlavní zdroje Instagram, na kterém ji sledují tři miliony lidí. S tím jak zanechala žhavých fotek, obávala se úbytku sledujících. „Vždy jsem si říkala, jestli to můj účet přežije,“ přiznala. 

A opravdu část publika ztratila. Z jejího účtu odešli především její mužští příznivci. To ale blonďaté krásce nevadí. Jak sama uvedla, lidé, kteří na jejím účtu zůstali, vidí její skutečné já. „Lidem, kteří se mnou zůstali, na mě opravdu záleží,“ děkovala Hefnerová svým fanouškům. „Doufám, že všichni zůstáváte věrní sami sobě a tomu, co považujete za správné. Získáte sílu, kterou nikde jinde nenajdete,“ dodala. 

A co víc, začátkem toho roku sexbomba prozradila, že málem zemřela. Podstoupila kosmetickou operaci, která se vymkla z rukou. „Ztratila jsem polovinu krve a skončila v nemocnici s krevní transfuzí. Od té doby se pomalu vracím ke zdraví a konečně se cítím dobře,“ popsala dramatickou událost. 

Crystal Hefnerová, dříve Harrisová, je bývalou Playmate za prosinec 2009. S Hughem začala chodit krátce poté. Pět dní před plánovanou svatbou v červnu 2011 Harrisová zrušila zásnuby, ale nakonec došlo k usmíření a poslední den roku 2012 se vzali. Spolu žili až do Hughovy smrti v roce 2017.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud