Neděle 7. srpna 2022
Svátek slaví Lada, zítra Soběslav
Polojasno 23°C

Kadeřnice (35) nemohla dlouho otěhotnět: Teď čeká dva páry jednovaječných dvojčat!

Autor: rc - 
6. července 2022
15:25

Kadeřnice Ashley Nessová se dlouho pokoušela s přítelem Valem (47) o miminko. Dítě si moc přáli, ale nešlo to. Až v únoru přišla radostná zpráva. Pětatřicetiletá žena se dozvěděla, že je v jiném stavu a čeká rovnou čtyři děti! Nejednalo se však o čtyřčata, ale o dva páry jednovaječných dvojčat!

Ashley Nessová vychovává malou dcerku, kterou má z předchozího vztahu. Přijít do jiného stavu s dcerou bylo složité a Ashley, která pracuje jako kadeřnice na částečný úvazek, v dalším těhotenství také potratila. Hrozně si přála mít děti s novým přítelem Valem, ale nemohla otěhotnět. Dvojici se zadařilo až v únoru. Pětatřicetiletá máma měla ze zprávy radost.

Ovšem když šla na vyšetření, čekal ji šok. Když se sestra dívala na ultrazvuk, nemohla uvěřit svým očím. „Sestra musela znovu ultrazvuk zkontrolovat, než potvrdila, že je těhotná se čtyřčaty. Dvě jednovaječná dvojčata, dva chlapci a dvě dívky,“ napsala kamarádka Ashley na GoFundMe. „Být požehnána něčím takovým je tak úžasné,“ uvedla pro britský deník Daily Mirror.

„Nemůžu se dočkat, až uvidím, jak moc jsou totožné. Budu mít problém je rozeznat?“ září štěstím Ashley. Její kamarádka se rozhodla rodině pomoci a založila veřejnou sbírku. „Ona žije z příjmu kadeřnice na částečný úvazek a on je automechanik. Budou potřebovat hodně podpory, protože čtyřčata vyžadují cesty do nemocnice, domácí péči a spoustu plen,“ dodává kamarádka.

VIDEO: Co nevíte o porodech a těhotenství

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa