Sobota 2. července 2022
Svátek slaví Patricie, zítra Radomír
Polojasno 24°C

Česká učitelka (66) se konečně shledá s pákistánským zajíčkem (24)? Abdulláh prý míří do Česka a chce dítě

Bývalá učitelka Irena (66) si vzala Pákistánce Abdulláha (24). Po dlouhých měsících odloučení prý mladík míří do Česka a chce rodinu.
 (Autor: Reprofoto YouTube.com - Urdu Point)
Autor: rc - 
21. května 2022
06:30

Manželství Češky Ireny (66) a pákistánského mladíka Abdulláha (24) prošlo těžkou zkouškou. Dvojice se poznala na sociální síti, zamilovala se a Irena se nakonec rozhodla odjet do Pákistánu, kde si mladíka vzala. Bývalá učitelka se ale nedokázala sžít s tamní kulturou, a tak odjela zpět do rodné země, kam za ní měl novomanžel přijet. Shledání manželů ale bránily problémy s úřady. Ovšem vypadá to, že se blýská na lepší časy! Abdulláh se prý chystá do Česka a touží založit rodinu.

Seznámili se na sociální síti, kde si začali psát a později volat. Ačkoliv se Irena a Abdulláh osobně neviděli, jejich vztah se prohluboval, až se do sebe zamilovali. „Požádal o mě o ruku několikrát na  messengeru, říkala jsem si, že si ho nechci vzít, ale pak jsem sem přijela,“ uvedla bývalá učitelka pro Daily Mail s tím, že si nakonec sbalila své věci a odletěla do Pákistánu. Přijala islám za svou víru a o dvaačtyřicet let mladšího Abdulláha si vzala.

Její pobyt v Pákistánu ale netrval moc dlouho. Ireně nechutnalo místní jídlo a nerozuměla si s rodinou svého novomanžela. Odjela proto zpět do Česka a doufala, že za ní Abdulláh co nejdřív přiletí. Pákistánský zdroj tehdy uvedl pro Blesk, že manželé jsou spolu v kontaktu. „Denně spolu mluví,“ řekl.

Abdulláh měl ale komplikace s obdržením víza a s ověřením oddacího listu. „Doufám, že po ověření oddacího listu co nejdříve odevzdám potřebné dokumenty na ambasádu. Manželka ve všech směrech spolupracuje. Neviděl jsem ji tři měsíce. Mám ji rád. Chci k ní rychle jet a obejmout ji,“ svěřil se Abdulláh.

Podle informací serveru Expres.cz se manželé zřejmě konečně shledají. „Abdulláh se mi svěřil, že oddací list byl konečně uznán za platný, a on tak může odcestovat do České republiky za svou manželkou,“ uvedl zdroj pro server s tím, že by se mladý Pákistánec rád stal otcem.

Prý by chtěl syna. „Slušně jsem se ho zeptal, zdali pro jeho manželku nebude problém otěhotnět. On mi s úsměvem na tváři odpověděl, že když už proběhla svatba, dopadne dobře i ta druhá věc,“ dodal zdroj.

Dianthos ( 22. května 2022 19:37 )

Má ona nějaké děti?

XLADI ( 21. května 2022 22:55 )

Ten má mozkovou kapacitu maximálně na to dostat se do evropy a mít pohodlný život. Jsou tisíce případů kdy si blbky ze západu dovezli snědého zajíce v domění že je miluje a jak to dopadá víme. Chudáci učitelčiny příbuzní ti aby chodili kanálama až si to přitáhne domů

vrsrvrsr ( 21. května 2022 16:03 )

Tihle dva mi zde už fakt chyběli... Díky Blesku...

vrsrvrsr ( 21. května 2022 16:02 )

Na lavičce seděly tři - jedna totálně hnusná, druhá totálně blbá a ta třetí byla taky učitelka...

Wells ( 21. května 2022 15:42 )

A takovýto dement učil naše děti.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa