Čtvrtek 30. května 2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila
Oblačno, déšť 21°C

Trable Pákistánce (23) ženatého s učitelkou Irenou (65): Oddací list stále není platný!

Trable Pákistánce (23) ženatého s učitelkou Irenou (65): Stále se mu nedaří odletět do Česka
Trable Pákistánce (23) ženatého s učitelkou Irenou (65): Stále se mu nedaří odletět do Česka  (Autor: Reprofoto YouTube.com - Urdu Point)
Autor: rc - 
20. července 2021
05:00

Shledání s českou manželkou Irenou (65) je stále v nedohlednu pro mladíka Abdulláha (23). Rodák z Pákistánu se s o dvaačtyřicet let starší ženou seznámil přes internet a Češka, která vyučovala angličtinu a němčinu, se nakonec sbalila a odletěla do Pákistánu, kde se za zajíčka provdala. V muslimské zemi se jí však nelíbilo, a tak se rozhodla, že svou lásku dostane do Čech. Ovšem dostat se do Česka není pro Abdulláha lehké. V současné chvíli obíhá pákistánské úřady, aby dostal ověření oddacího listu, což skýtá řadu problémů!

Láska mezi Češkou Irenou a pákistánským mladíkem Abdulláhem začala před čtyřmi lety na sociální síti. Dvojice si nejprve začala psát a později i volat. Nakonec si Irena sbalila kufry a odletěla do Pákistánu, kde si rozhodla o dvaačtyřicet let mladšího muže vzít. „Požádal mě o ruku několikrát na messengeru, říkala jsem si, že si ho nechci vzít, ale pak jsem sem přijela,“ uvedla pro Daily Mail tehdy Irena. Přijala islám za svou víru a se svou láskou si řekli  „ano.“  Nejprve vše vypadalo jako z romantického filmu. Učitelka jazyků ho učila angličtinu, zatímco Abdulláh ji učil paňdžábštinu a urdštinu.

Návrat do vlasti

Ovšem posléze se Češce v muslimské zemi přestalo líbit. Údajně jí nechutnalo místní jídlo a nerozuměla si ani s rodinou svého manžela. Odjela proto zpět do rodné země a dohodli se, že Abdulláh za ní přiletí do Česka. „Podle Abdulláha se svou manželkou spolu denně mluví,“ uvedl pro Blesk.cz pákistánský novinář Aršád, kterému se měl Abdulláh svěřit, že jeho manželka se těší, až mu ukáže Českou republiku. Ovšem na shledání mezi manželi to zatím nevypadá.

Problémy s úřady

Abdulláh se marně snaží dostat vízum, ale stále se vyskytují další a další trable. „Abdulláhův sen o cestě do České republiky zůstává stále nesplněn,“ dodal Aršád s tím, že momentálně mladík chodí po úřadech a snaží se získat ověření oddacího listu. Na obíhání úřadů je navíc dočista sám, jelikož jeho manželka zůstala v Česku. „Doufám, že po ověření oddacího listu co nejdříve odevzdám potřebné dokumenty na ambasádu. Manželka ve všech směrech spolupracuje. Neviděl jsem ji tři měsíce. Mám ji rád. Chci k ní rychle jet a obejmout ji,“ uvedl nešťastný Abdulláh, který se nemůže dočkat shledání. Podle Aršáda úřady neověří oddací list bez řádných důkazů. „Po ověření městem a výpovědi svědků Abdulláh získá potvrzovací certifikát,“ dodal novinář s tím, že pokud by byla Češka v Pákistánu přítomna, její prohlášení by ulehčilo celý potvrzovací proces. 

VIDEO: Jak si Češi užívali pornokaranténu

amej ( 27. července 2021 08:48 )

S TÍM? Tak tím ses opravdu asi narodil

amej ( 27. července 2021 08:48 )

Láska je sice mocná čarodějka a když s jedincem cloumají hormony tak se to násobí, ale s touhle paní už hormony necloumají , a proto si myslím, že asi hlavu nemá v pořádku. Chlapci se nedivím, je to jeho naděje a cesta jak se dostat legálně do Evropy a k lepšímu žití....

sorgedoktor ( 24. července 2021 07:31 )

Puvodne je to ze stara stodola hoti velkym plamenem

Hamiro ( 23. července 2021 19:15 )

Učitelka? To je diagnóza. Choroba nebyléčitelná.

bbandurek ( 22. července 2021 09:11 )

Svatá pravda

Zobrazit celou diskusi