Čtvrtek 27. ledna 2022
Svátek slaví Ingrid, zítra Otýlie
Zataženo, déšť se sněhem 4°C

Jí spolu, sprchují se spolu a sdílejí jednoho muže: Identická dvojčata (35) teď chtějí i naráz otěhotnět!

Autor: rix - 
9. prosince 2021
05:10

Slavná australská dvojčata Anna a Lucy DeCinqueovy (35) chtějí být jako jedna osoba. Společně jí nebo se sprchují. Chtějí ale zajít ještě dál. Mají jednoho přítele a ve stejný čas s ním chtějí otěhotnět!

Anna a Lucy DeCinqueovy z Perthu posouvají své sesterské pouto na zcela novou úroveň. Oblékají se stejně, tráví spolu každou minutu a zároveň plánují mít děti se svým jediným partnerem Benem Byrnem, se kterým jsou společně už devět let.

Tato identická dvojčata patří mezi nejznámější dvojčata na světě. Vystupují v pořadu na stanici TLC a na instagramu je sleduje víc jak 87 tisíc lidí. Pětatřicetileté sestry jsou známé svou neochvějnou láskou, kterou k sobě chovají.

„Nejidentičtější dvojčata na světě“ - tak se oběma dvojčatům říká. Dokonce si prý před jídlem odměřují stejné proce, aby jedla naprosto stejné množství. Zkrátka vůbec v ničem nechtějí být odlišná. 

Jak uvedl deník Daily Mail, sestry nedávno promluvily o svých plánech otěhotnět. Jak zjistily, dokonce i ovulují ve stejnou dobu. Otěhotnět ve stejnou dobu ale pro ženy není jen tak. Nicméně mateřství ve stejný čas je pro ně prý životně důležité. Dělají přeci vše společně. „Když jde na záchod, jdu s ní. Pokud se sprchuje, sprchuji se s ní,“ popsala pouto jedna ze sester Anna. Na to, jak nakonec jejich plány na děťátko dopadnou, si budeme muset počkat.

„Nemyslím, že bychom bez sebe dokázaly žít, trpíme separační úzkostí. Jsme k sobě připoutané,“ dodala. Americká stanice o sestrách dokonce natáčí show. „Byly jsme připravené ukázat světu náš milostný příběh,“ řekla Lucy. „Děláme show, nemyslím si, že by byl někdo extrémnější než my dvě,“ chvástala se. 

PuIkin1 ( 9. prosince 2021 14:19 )

Vždyť chodí...„Když jde na záchod, jdu s ní. Pokud se sprchuje, sprchuji se s ní,“ popsala pouto jedna ze sester Anna.

mckartny ( 9. prosince 2021 12:36 )

Konečně pořádně uchylne dementky ještě můžou spolu chodit sra...

sněhulákLH69 ( 9. prosince 2021 10:28 )

Mít v posteli dvojčata byl odjakživa můj neuskutečněný sen. Zatím se mi to povedlo jen s maminkou, dcerou a babičkou a to ještě jen zvlášť (a v opačném pořadí).

Zobrazit celou diskusi
Další videa