Neděle 26. června 2022
Svátek slaví Adriana, zítra Ladislav
Oblačno, bouřka 24°C

Mladá žena se ujala opuštěného chlapce ze sousedství: Srdceryvný příběh dojal tisíce lidí

Autor: štt - 
13. května 2021
20:25

Rosalinda se často starala o malého chlapce ze sousedství, když si jeho matka potřebovala dojít nakoupit. Jednoho dne se ale sousedka z obchodu nevrátila! Tato zkušenost důchodkyni zcela změnila život, o čemž seniorka promluvila v sérii videí.

Rosalinda sdílela na svém TikTokovém účtu video, v němž vysvětluje celý neuvěřitelný příběh, který změnil nejen její život. K zlomové události došlo před půl stoletím, když jí bylo teprve dvacet let. Žena v dnes již důchodovém věku na videích zavzpomínala, jak se snažila otěhotnět, ale doktoři jí sdělili nepříjemnou zprávu, že kvůli vrozené vadě děti nikdy mít nebude.

I proto se s radostí starala o sousedovic chlapce. „Jednoho dne mne moje sousedka požádala, abych jí znovu pohlídala jejího malého chlapce, když šla nakupovat. Avšak z obchodu se nikdy nevrátila,“ popsala Rosalinda osudný den, který nejen jí změnil život. Dobrosrdečná žena spolu se svým manželem se chlapce ujali až do jeho 18 let. V té době chlapec dohledal svého biologického otce a odešel s ním.

Sedmdesátiletá Rosalinda si uvědomuje, jak ji událost pomohla stát se pěstounkou. „První dítě, které mi stát svěřil do péče, se jmenovalo Adeola. Za ta léta jsem se starala o mnoho dalších dětí a díky tomu jsem si mohla jednu holčičku osvojit jako svou vlastní dceru,“ uvedla důchodkyně další část svého životního příběhu.

Lolu adoptovala v roce 1990. Dnes je z ní už dospělá žena, která se občas objevuje ve společných videích, která mají i milióny diváků. Uživatelé jsou z Rosalindina srdceryvného příběhu nadšení a svůj úžas dávají znát i v komentářích. V jednom ze vzkazů se lze dočíst: „Ti lékaři vám lhali - vy jste matkou, kterou se všechny matky touží stát.“

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa