Roztomilá holčička (2) předvedla záchvat vzteku rovnou „u oltáře“: Protestovala proti svatbě rodičů

Autor: ran - 
25. března 2021
16:42

„Táta mi krade maminku,“ problesklo určitě malé Ellie hlavinkou a mrskla sebou při obřadu na zem přímo pod pódiem, na kterém si ti dva říkali své ano. Výměnu svatebních prstýnků pak už ale „dozorovala“ z máminy náruče.  

Byl to veselá svatba. Nevěsta Sara Wickmanová z americké Kalifornie si ji podle svých slov užila náramně a její ženich také. Chvíli to sice trvalo, ale nakonec i jejich rozkošná dceruška Ellie (23 měs.) se do svatebního veselí zapojila.

Nejdřív se ovšem holčička postarala o veselou příhodu, která byla zaznamenána i na video. Dva několikavteřinové úryvky z něj od listopadu 2019 až do nynějška nasbíraly přes 16 milionů zhlédnutí!

Video zachytilo okamžik, kdy se malá Ellie v rozrušení z podivného „bratříčkování“ tatínka s maminkou vydala na plácek pod pódiem, kde se odehrávala slavnostní svatební ceremonie. Lehla si čelem k zemi a trucovala.

Ještě jednou pro jistotu ze země zvedla hlavičku, jestli se na ni snoubenci dívají, aby její protest náhodou nevyšuměl do ztracena. Ležela tam tak, jak byla, v krásných bílých šatičkách, a svatebčané včetně ženicha s nevěstou se neudrželi smíchy. Sára se nejdříve počínání maličké snažila ignorovat, nakonec si ji ale vzala do náruče a zbytek rituálu už absolvovali ve třech.

Ellie se sice ještě tvářila nazlobeně, ale cítila, že v maminčině náručí jí už nic špatného nehrozí. „Fakt se to stalo. Dcera na svatbě prostě dostala záchvat vzteku,“ citoval web deníku Daily Mail maminku Sáru. „Ale jinak bychom to ani nechtěli,“ dodala s tím, že díky dceřině výstupu mají o to víc na co vzpomínat.

I zbytek obřadu proběhl v rozesmáté atmosféře. K veselé náladě svatebčanů dál přispělo i to, když Sára, s Ellie v náručí, upustila prstýnek pro nastávajícího a snubák se poroučel k zemi, kde si ještě párkrát poskočil. Pohotový svědek ho ale rychle zachytil a předal zpět. Neobešlo se to samozřejmě bez dalšího záchvatu smíchu všech přítomných.

Komentářů k veselé svatbě se pod příspěvkem na instagramu sešlo nepočítaně. „Když vám potom někdy bude říkat, že ji ztrapňujete, můžete jí pustit tohle,“ zavtipkoval si pod videem někdo. „Nejlepší bylo, jak si zkontrolovala, že jste si jí všimli, než si zase lehla,“ zasmála se jiná komentující. „Jéé, to je tak rozkošný, jak jsi ji tam celou dobu držela v náručí,“ napsala další divačka. 

Padaly také názory, že ti dva budou mít určitě skvělé manželství a že tohle byla jen zkouška, kterou s úspěchem prošli. „Miluju, jak jste se tím celým oba prosmáli. Ať vám to spolu vydrží už napořád,“ popřála také jedna z ženských divaček videa.    

A zatím to skutečně vypadá, že je vše na dobré cestě, od listopadu 2019 totiž novomanželé přivedli na svět další miminko - chlapečka Graysena, kterému je teď už sedm měsíců.

Video  Malá Ellie udělala rodičům scénu na svatbě: sekla sebou na zem.  - Instagram
Video se připravuje ...

frantacizek ( 25. března 2021 19:23 )

proto se chci asi ženit, až bude dítě, pač to zpestří svatbu..

frantacizek ( 25. března 2021 19:21 )

Zobrazit celou diskusi