Středa 14. duben 2021
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno, déšť se sněhem 6°C

Vláďovi (21) porodila jeho nevlastní máma (36) dcerku! Podivný pár se chlubí miminkem

Autor: shp - 
4. března 2021
12:54

Ruská influencerka a novopečená maminka Marina Balmasheva (36) porodila svému o 15 let mladšímu manželovi Vladimiru Shavyrinovi (21) dcerku. Věkový rozdíl páru trkne hned do očí, ale to na jejich vztahu není to nejzvláštnější. Vláďa je totiž nevlastním synem Mariny.  

Video Máma se chlubí miminkem, které porodila nevlastnímu synovi - Instagram

Když bylo Rusce tolik, jako je nyní Vláďovi, provdala se za jeho otce Alexeye Shavyrina. Rodinné vztahy této famílie jsou vskutku zamotané, protože Saša se nyní stará o pět jejich adoptovaných dětí, které jsou vlastně sourozenci Vládi. Marina ho zná od jeho sedmi let, když byl ještě dítě a ona pomáhala Alexeyovi s jeho výchovou.

Za Vláďu se provdala loni v létě a letos v lednu se jim narodila dcerka Olga Vladimirovna. Saša, který obvinil po rozvodu svou exmanželku, že svedla jeho syna, když se vrátil domů na prázdniny z univerzity, se s Vláďou ani Marinou stále nebaví. Napjatou situaci v rodině nezachránilo ani narození Alexeyovy vnučky, uvedl web Daily Star.

Být mámou je krásné i obtížné

Marina, která má na Instagramu více než půl milionu sledujících, na sociální síti uvedla: „Myslím, že nemá radost z toho, co jsme udělali.“ Nyní však září po narození dcerky štěstím, i když přiznala, že „mateřství přináší i těžké momenty“, přesto, že „být mámou je úžasné a plné okamžiků radosti.“ Olga vážila po narození lehce přes 3,6 kg.

Ruska způsobila loni pořádný poprask, když na svém profilu zveřejnila snímek sebe a Vladimira, když jí bylo 22 let a jemu teprve 7 roků. Lidé nemohli fotografii uvěřit. Velkému množství z nich pořádně zvedla žaludek. A není se čemu divit, protože je vskutku kontroverzní. Marina se však nedala a za svým novým manželstvím si stojí.

Někteří je soudí, druzí jim fandí

Nikdy nevíte, jak se život vyvrbí a kdy potkáte člověka, který vás dokáže rozesmát. Vím, že nás budou mnozí soudit a někteří nás podpoří, ale my jsme šťastní a přejeme i vám jen to nejlepší,“ uvedla Marina. Své fanoušky zaskočila už podruhé. V minulosti totiž výrazně zhubla. I svůj boj s nadváhou zdokumentovala na sociální síti.

panda82 ( 4. března 2021 16:59 )

nemohl se dočkat bratra, tak si ho udělal sám, dva v jednom,

buban ( 4. března 2021 16:16 )

Oprava: ne privatizovaná, ale privilegovaná.

buban ( 4. března 2021 16:09 )

A tak to zas pozor!U nás existuje jistá privatizovaná část společnosti,která si pořizuje děti s dědečky nad hrobem-jistota sirotčího důchodu je pak nezpoc­hybni­telná­.Sku­tečné otcovství nikdy nikdo nezkoumá.

zahrada1949 ( 4. března 2021 13:44 )

odpad společnosti!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa