Středa 20. leden 2021
Svátek slaví Ilona, zítra Běla
Oblačno 4°C

Bizarní rok 2020 byl plný neuvěřitelný událostí: Co nejpodivnějšího se letos stalo?

 • Autor: jel - 
  1. 1. 2021
  15:18

  Rok 2020 byl opravdu specifický, a to především kvůli pandemii koronaviru. Stalo se však i mnoho podivných věcí, které jsou někdy úsměvné, ale jindy prostě doslova neuvěřitelné. Podívejte se na osm zajímavostí letošního roku.

 • 1.Dáša prý otěhotněla s desetiletým

  Hned zkraje roku obletěl svět neobvyklý případ mladičkého ruského „páru“. Tehdy teprve třináctiletá Dáša tvrdila, že otěhotněla s desetiletým Ivánkem. Společně vystoupili dokonce v televizi. Údajně to byla láska na první pohled a sex byl nápad malého chlapce. 

  Jenže lékaři pak provedli testy a ukázalo se, že Ivánek rozhodně otcem být nemůže, ještě se mu totiž netvoří ani spermie. Mladá dvojice si však trvala na svém a tvrdili, že děťátko společně vychovají. Později vyšla najevo smutná pravda. Dášu měl znásilnit starší kluk, bylo to pro ni těžké přiznat. „Je to pro mě bolestivé, dlouho jsem se přes to nemohla přenést a zanechalo to bolest v mé duši. Byla jsem znásilněna,“ svěřila se nakonec.

  Dáša nakonec v červnu předčasně porodila. Její dcerka se jmenuje Karolínka a od té doby zásobuje sociální sítě fotkami s ní. S malým Ivánkem prý stále tvoří pár a o děťátko se starají společně.

  Desetiletý Ivan, který je sám po všech stránkách ještě dítětem, slibuje, že se o miminko 13leté Dáši postará.Desetiletý Ivan, který je sám po všech stránkách ještě dítětem, slibuje, že se o miminko 13leté Dáši postará. | Instagram

 • 2.Roušky na podivných místech

  S příchodem pandemie se objevila také nutnost nosit na veřejných místech roušky. Některé internetové hvězdičky tuto skutečnost pojaly poněkud neobvyklým způsobem, tedy jako plavky a často za to sklidily vlnu kritiky.

  „Myslíš si, že jsem  si ty roušky nasadila špatně? Mysli znovu! Představuji vám #CoronaKini,“ stojí v popisku sexy fotek softwarové inženýrky Yael Cohenové, které zveřejnila v červnu. Ruská modelka Julia Ušakovová s podobným nápadem přišla už v dubnu a nejde jenom o tyto ženy, sociální sítě jsou plné podobných fotografií. Trend si nenechala ujít ani česká herečka Nela Boudová, která se na svém instagramu pochlubila snímkem, na němž má roušku v rozkroku.

  Občas se ovšem podobná legrace nesetkala s příliš velkým pochopením. Lidem přišlo nevhodné takto plýtvat rouškami, kterých v té době často byl nedostatek. „Ošetřovatelé nemají masky a lidé jako vy to berou jako vtip. To je ostuda,“ napsal jeden z rozhořčených uživatelů.

  Nela Boudová fotku s rouškou přes intimní partie zveřejnila přímo na InstagramuNela Boudová fotku s rouškou přes intimní partie zveřejnila přímo na Instagramu | Instagram Nely Boudové

 • 3.Erotický trhák, který předčil i 50 odstínů šedi?

  Erotická filmová série Padesát odstínů šedi si našla mnoho fanoušků kontroverzi už ale dávno nevzbuzuje. Naopak nový polský erotický film 365 dní v červnu bořil dokonce světové i české žebříčky internetové televize Netflix.

  Ti, kteří považovali do té doby Poláky za slušné katolíky se zřejmě při shlédnutí filmu, který má také stejnojmennou knižní předlohu, nestačili divit. A o čem, že film vlastně je? Úspěšná hotelová manažerka, která není ve svém manželství spokojena po sexuální stránce, je unese během dovolené na Sicílii. Mafián Massimo Torricelli ji dá rok na to, aby se do něj zamilovala.

  Bizarní film, který se má brzy dočkat i pokračování, však některé diváky taky pobouřil. Vadí jim, že film podle nich nesmyslně adoruje sexuální násilí, únosy a jev známý jako stockholmský syndrom, kdy je oběť chová city ke svému únosci. „Žádná žena nechce být unesena a nucena, aby se do vás zamilovala!“ varuje další divačka muže, aby se snad filmem neinspirovali.

 • 4.Nabíječka v penisu

  Na pohotovost v Indii dorazil muž se zvláštním problémem. Tvrdil, že spolknul sluchátka. I to by samo o sobě bylo velmi zvláštní, jenže lékaři k jeho historce žádné důkazy nenašli. Sluchátka nikde v těle neměl. 

  „Třicetiletý muž ke mně přišel se stížnostmi na bolest břicha a s historkou náhodného požití sluchátek,“ napsal chirurg Wallilul Islam na sociální síť a dodal, že provedl všechna vyšetření, ale ta nic neprokázala. Vyšlo však najevo, co se stalo doopravdy! Třicetiletý Ind si totiž strčil do penisu nabíječku od telefonu.

  „Místo toho jsme objevili v jeho močovém měchýři nabíjecí kabel mobilního telefonu,“ dodal lékař s tím, že se prý pacient bizarním způsobem chtěl uspokojit. Kabel měl prý v penisu dokonce pět dní a lékařům nechtěl ani za nic přiznat, co se skutečně stalo, a neustále tvrdil, že pozřel sluchátka. „Jeho duševní zdraví zůstává otázkou,“ zakončil příspěvek lékař.

  Muž (30) se chtěl sexuálně uspokojit: Do penisu si nacpal mobilní nabíječku dlouhou 60 cm!Muž (30) se chtěl sexuálně uspokojit: Do penisu si nacpal mobilní nabíječku dlouhou 60 cm! | Facebook

 • 5.Trnitá cesta orgánu k transplantaci

  Krušný den měli v pátek 6. listopadu v nemocnici v Los Angeles. Vrtulník tam ze San Diega převážel srdce k transplantaci. Než se orgán konečně dostal na operační sál, předcházelo tomu mnoho situací, které ho mohly nenávratně poškodit.

  Bohužel když už byl téměř u cíle, přišla velká nepříjemnost. Těsně před přistáním totiž helikoptéra havarovala na střeše nemocnice a převrátila se na bok. Naštěstí pilot utrpěl pouze drobné zranění a další cestující vyvázli bez následků. Hasiči se rychle pustili do záchrany orgánu uvězněného uvnitř převráceného dopravního prostředku a pomocí hydraulických kleští jej dostali ven. 

  To však nebylo vše, srdce totiž hasiči předali pracovníkovi nemocnice. Ten s ním spěchal na operační sál, zakopl o trosky vrtulníku a orgán mu vypadl z rukou. Přes všechny peripetie se ovšem nakonec podařilo srdce úspěšně transplantovat.

  Vrtulník ambulance převážející srdce k transplantaci havaroval: Jeden ze zdravotníku pak s křehkým orgánem upadl.Vrtulník ambulance převážející srdce k transplantaci havaroval: Jeden ze zdravotníku pak s křehkým orgánem upadl. | reprofoto KTLA-TV
 • 6.Za točení porna vězení?

  Turisté Roderick Antonio Matthews Jr. (31) a jeho o devět let mladší maďarská přítelkyně Kata Barbara Koszová (22) se rozhodli si na dovolené v Thajsku trochu přivydělat a zpestřit si svou dovolenou. Jenže personálu hotelu přišlo podivné, že už mnoho dní neopustili pokoj a pak navíc zjistili, že dvojice už nemá téměř rok platné vízum.

  Když pak policie vtrhla do jejich pokoje nestačila se divit! Pár totiž přistihli přímo uprostřed sexu, na čemž by nebylo nic divného, jenže Roderick s přítelkyní se u toho natáčeli a také pak videa prodávali. Což je v Thajsku trestné. Oběma tak hrozí tučná pokuta i vězení. „Obviníme je z šíření a vytváření pornografie, vydělávání si bez povolení k zaměstnání a z pobytu v zemi bez platného víza,“ prozradil policejní plukovník. Kromě pobytu za mřížemi hrozí dvojici, že bude muset zaplatit tučnou pokutu. 

  Za natáčení a distribuci porna hrozí dvojici až pět let v thajském vězení.Za natáčení a distribuci porna hrozí dvojici až pět let v thajském vězení. | Profimedia

 • 7.Šokující fotka ze svatby

  Není tomu tak dávno, co uživatele sociální sítě Reddit šokovala svatební fotografie. Na ní totiž nevěsta prochází uličkou a svatební hosté stojí a dívají se na ni. Uživatele Redditu však nezaujala nevěsta, ale něco zcela jiného!

  Na vlečce jejich šatů bylo totiž miminko! Na síti se ihned začaly hromadit komentáře, v nichž se jejich pisatelé nestačili divit nad tím, co se na fotografii děje. „Prosím, bože, řekni mi, že to není živé dítě a jestliže je, sakra… nikdo neběžel, aby ho zachránil?“ napsal jeden z uživatelů pod fotografii a další komentáře se nesly ve velmi podobném duchu.

  Nevěsta poskytla dokonce vyjádření britskému deníku The Sun a ukázalo se, že miminko bylo živé! „Odpověď zní: Děláme si, co chceme, kdy chceme, dokud je Ježíš na naší straně, všechno dopadlo dobře a stále je v pořádku,“ s tím, že její měsíc staré miminko bylo během obřadu vzhůru a dobře zajištěné na její vlečce! 

  Šokující fotka ze svatby: Nevěsta kráčela uličkou s miminkem přivázaným na vlečce!Šokující fotka ze svatby: Nevěsta kráčela uličkou s miminkem přivázaným na vlečce! | Reddit

 • 8.Seniorka se zamilovala do mladíka

  Iris Jonesové je osmdesát jedna let, ale rozhodně není nějaká stařenka, která by byla nemocná. I ve svém věku má účet na sociální síti facebook. Nejenom, že síť aktivně využívá, ale dokonce na ní seznámila se svým manželem. Egypťanovi Mohammedovi Ahmedovi je pětatřicet. Aby ho stařenka mohla vidět, musela za ním jet do Egypta!

  Žena se vůbec nestydí a v televizi hrdě popsala, jak vše začalo. První společnou noc si prý užili opravdu pořádně a jedna tuba lubrikantu jim téměř nestačila. „Cítil jsem se zase jako panna, protože jsem v té době už 35 let s nikým nic neměla,“ uvedla. „Příští den jsem skoro nemohla chodit, bylo to, jako bych celý den jezdila na koni,“ přisadila si.

  Dvojice je prý spolu opravdu šťastná, a tak se na počátku listopadu vzala. Ahmed se ovšem ještě stihl opřít do médií, kteří ho označovali jako zajíčka. Rozčílil se, že v lásce na věku nezáleží a on je muž a ne hračka. Nejde mu prý o peníze, kterých má dost, ani o státní příslušnost. Svou Iris prý prostě miluje.

  Babička Iris Jonesová si vzala muže o desítky let mladšího a v televizi se svěřuje, jaký je jejich bouřlivý sexuální život.Babička Iris Jonesová si vzala muže o desítky let mladšího a v televizi se svěřuje, jaký je jejich bouřlivý sexuální život. | Facebook
 • 9.Co nejpodivnějšího se letos stalo?

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud